اختلاف نظر "به وقت زندگی "

برنامه خانواده محور به وقت زندگی در رادیو صبا بانگاهی طنز به موضوع اختلاف نظر در خانواده می پردازد.

1400/07/02
|
09:49

مدیریت اختلاف با خانواده موضوع مهمی است، چون خانواده عزیزترین افراد زندگی هستند و ارتباط درست با آنها یكی از راه‌های لذت بردن از زندگی است. آدم‌های مختلف نظرات و دیدگاه‌های متنوعی نسبت به دنیای پیرامونشان، اتفاقات و موقعیت‌ها دارند.

حتی داشتن سلیقه‌های مختلف یكی از جذابیت‌های افراد است. اما زمانی كه در یك گروه یا جمع مثل همكاران، دوستان یا خانواده لازم باشد تصمیم‌گیری كنید؛ شاید این اختلاف نظرها كمی دردسرساز باشند. برای اینكه از این اختلاف نظرها برای گرفتن ایده‌های جدید و كارهای خلاقانه استفاده كنید؛ باید بتوانید آنها را در زمان مناسب مدیریت كنید.

رادیو صبا قصد دارد در برنامه خانواده محور به وقت زندگی در مورد روش‌های مدیریت اختلاف با خانواده صحبت كنید برای شنیدن این برنامه روز شنبه 3 مهر ساعت 10 صبح همراه رادیو صبا باشید .

در این برنامه با پخش آیتم های متنوع ،گزارش مردمی و تعامل با مخاطبان به روش های مدیرت اختلاف نظر در خانواده پرداخته می شود .

برنامه خانواده محور به وقت زندگی كه با نگاهی طنز به بیان مسائل خانه و خانواده می پرازد هر روز ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای مهسا حق پناه راهی آنتن صبا می شود .

دسترسی سریع