لبجبازی "به وقت زندگی " ممنوع

رایو صبا در برنامه خانواده محور "به وقت زندگی " مسائل خانه و خانواده را با نگاهی طنز بیان می كند.

1400/06/29
|
11:39

جنگ به كرسی نشاندن حرف و عمل كردن به كار و حرف های خود، در بین همه اعضای خانواده ها وجود دارد. در این روزها كه اعضای خانواده به دلیل شیوع كرونا بیشتر دور هم جمع هستند، ممكن است چالش های ارتباطی به ویژه با وجود فرزند یا فرزندان نوجوان لجباز و سركش بیشتر پیش بیاید، در این جور مواقع برای جلوگیری از تنش و دعوا در خانواده چه كار كنیم؟

رادیو صبا قصد دارد در برنامه خانواده محور "به وقت زندگی " روز سه شنبه 30 شهریور به طور اختصاصی به موضوع «لجبازی در خانواده » بپردازد.
یكی از روش ها برای از بین بردن رفتار لجبازی یافتن علت آن است بهتر است دور و برمان ببینیم خودمان چقدر لجبازی كرده ایم یا اینكه از چه كسانی ممكن است بچه الگو گرفته باشد بنابراین رفتار لجبازی را با لجبازی مقابله نكنیم از بحث كردن زیاد بپرهیزیم مثلا به بهانه ای از اتاق خارج شویم یا موضوع بحث را تغییر دهیم.

دراین برنامه كه مسائل خانه و خانواده را با نگاهی طنز بیان میشود راهكارهایی برای كم شدن لجبازی در خانواده با همكاری مخاطبان ارائه میشود. مخاطبان "به وقت زندگی " در زمان پخش برنامه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را به سامانه 300001055 ارسال كنند و یا تجربیات خود را با تماس با شماره 22653043 در برنامه بازگو كنند.

"به وقت زندگی " هر روز ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای مهسا حق پناه و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد راهی آنتن می شود .

دسترسی سریع