سوء تفاهم "به وقت زندگی "

رادیوصبا در برنامه خانواده محور "به وقت زندگی " به موضوع سوء تفاهم در خانواده می پردازد.

1400/06/26
|
12:04

اشتباه می‌كنید، منظور من اصلا این نبود، هر طور مایلید می‌توانید فكر كنید، شما مختارید هرطور دوست دارید برداشت كنید و... این‌ها شاید جملاتی باشد كه در زمان ایجاد سوء تفاهم بكار می‌بریم زمانی كه فرد مقابلمان از نوع برخورد و یا حرفی كه ما زده ایم برداشتی كاملا متفاوت داشته است و یا موارد دیگر كه در همین راستا رادیو صبا قصد دارد تا در برنامه "به وقت زندگی " شما را با سوء تفاهم و راهكار‌هایی برای رفع و جلوگیری از آن آشنا نماید، پس پیشنهاد می‌كنیم روز شنبه 27 شهریور ساعت 10 همراه رادیو صبا باشید .

برنامه به وقت زندگی كه با نگاهی طنز مسایل خانه و خانواده را بیان می كند در این روز یه سراغ موضوع سوء تفاهم كلامی میرود و از مخاطبان می خواهد خاطرات شیرین یا تجربیات خود با موضوع سوءتفاهم را از طریق این برنامه با ارسال پیامك به 30001055 یا تماس با شماره 22653043 به اشتراك بگذارند.

این برنامه به مخاطبان تاكید می شود كه سوء تفاهم‌های خانوادگی بیش از هر نوع رابطه دیگری، فرد را در احساس تنهایی رها می‌كند. شناخت موقعیت‌های شروع سوءتفاهم و راهكار‌های حل درون خانوادگی سوء تفاهم‌ها لذت زندگی را دو چندان می‌كند.

"به وقت زندگی " هر روز ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای مهسا حق پناه و هماهنگی آتوسا برهانی نژاد راهی آنتن می شود .

دسترسی سریع