دل چه كسی را شكسته اید از روی آنتن صبا دلجویی كنید

رادیو صبا در برنامه خانواده محور "به وقت زندگی "به موضوع فرهنگ عذرخواهی در خانواده می پردازد.

1400/06/22
|
11:39

گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «به وقت زندگی» كه یك مجله صبحگاهی با هدف پرداختن به موضوعات خانه و خانواده هر روز ساعت 10 از رادیو صبا پخش می شود.

این برنامه روز سه شنبه 23 شهریور به موضوع فرهنگ عذرخواهی در خانواده اختصاص دارد.

فرهنگ عذرخواهی و عذر پذیری از نیازهای هر خانواده ای است كه به كمك آن بسیاری از مشكلات، حل شده و بسیاری از اصلاحات، عملی می شود. این فرهنگ باید در هر خانواده ای نهادینه شود و به موقع مورد استفاده قرار گیرد. ضمن آن نیز لازم است كه سوء استفاده ها كه در این عرصه رایج است شناخته شود تا رفتارهای اشتباه به اسم عذرخواهی رواج پیدا نكند و ارزش نگردد.

به وقت زندگی با نگاهی طنز به مخاطبان در مورد این موضوع می گوید كه در زندگی هر فرد اشتباهاتی از انسان ها سر می‌زند كه گاها باعث رنجش خاطر دیگران می‌شود. برای ترمیم كردن این رنجش، نیاز است از او معذرت خواهی كنیم تا اثر آن كمتر شود و آن طرف هم باید عذر پذیر باشد. این را بدانید كه معذرت خواهی كردن بجا و عذر پذیر بودن سبب تقویت شخصیت شما می‌شود نه تضعیف شخصیت شما.

این برنامه با طرح این سوال كه «دل چه كسی را در خانواده شكسته اید ؟» از روی آنتن صبا از او دل جویی كنید از مخاطبان می خواهد در این برنامه مشاركت داشته باشند.

شنوندگان با ارسال پیامك به سامانه 30001055 و تماس با 22653043 می توانند در این برنامه مشاركت داشته باشند.

مجله صبحگاهی «به وقت زندگی» با اجرای مهسا حق پناه ، تهیه كنندگی نسیم صباغان ، هماهنگی آتوسا برهانی نژآد و محمد كثیری به عنوان مسئول ارتباطات ساعت 10 صبح به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع