چالش های اقتصادی «به وقت زندگی»

برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» به راهكارهایی برای روبه رو شدن با چالش های اقتصادی در خانواده ارائه می كند

1401/06/28
|
12:29

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «به وقت زندگی» هر روز در قالب اجرای یك نمایش خانوادگی مسایل خانه و خانواده با شعار خانواده جان بخند بیان می كند.
این برنامه روز شه شنبه 29 شهریور با یك موضوع اقتصادی راهی آنتن می شود. این برنامه با هدف بیان چالش های اقتصادی در خانواده با عنوان موضوعی «گرفتن وام» همراه مخاطبان می شود.
تاثیر مشكلات اقتصادی بر خانواده از مسائل غیرقابل انكار در دنیای حال حاضر است. امروزه و با توجه به افزایش فشارهای اقتصادی، این موضوع ابعاد مختلفی از زندگی افراد را تحت تاثیر خود قرار داده است و حتی برای كوتاه‌مدت نیز فشار روانی بسیاری را به خانواده تحمیل ‌می‌كند. مشكلات اقتصادی در صورتی كه برای طولانی مدت تداوم یابد با آسیب‌های بسیاری همراه است و ممكن است باعث فروپاشی یك خانواده شود.
در زمان چالش های اقتصادی راهكار‌هایی وجود دارد كه می‌توان با آن‌ها به جنگ مشكلات اقتصادی رفت و تا حدودی از فشار آن بر زندگی كم كرد. برنامه «به وقت زندگی» تلاش می كند با نگاهی طنز و در قالب نمایش به ارائه راهكارهایی برای رویارویی با چالش های اقتصادی در خانواده بپردازد.
برنامه «به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر واجرای سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی امیر عضد تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع