ورزش در خانواده «به وقت زندگی»

برنامه خانواده محور به وقت زندگی با موضوع ورزش همراه مخاطبان می شود

1401/04/31
|
00:39
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا برنامه به وقت زندگی هر روز در قالب روایت خاطرات خانوادگی و اجرای نمایش به موضوعات خانه و خانواده در فصل تابستان می پردازد.

این برنامه روز شنبه اول مرداد با موضوع اهمیت ورزش در خانواده همراه مخاطبان می‌شود.

برخی از والدین برای فرزندان خود برنامه‌های سختگیرانه‌ای در نظر می‌گیرند كه شامل كلاس‌های فوق برنامه و فعالیت‌های ورزشی است تا آنان را مشغول نگه دارند و روحیه رقابتی آنان را تحریك كنند اما به‌ عنوان یك فعالیت خانوادگی، ورزش به تقویت پیوندهای عاطفی نیز كمك می‌كند و می‌تواند درمانی برای افزایش عزت نفس و از بین بردن استرس باشد.

تحمل، همبستگی، نظم، انضباط و كار گروهی برخی از ارزش‌هایی است كه ورزش آن‌ را تقویت می‌كند. این فعالیت نه تنها به ما اجازه می‌دهد آرامش داشته باشیم بلكه به ما امكان می‌دهد همراه با عزیزان خود ارزش‌هایی مانند مسئولیت، صداقت، احترام و تعهد را تقویت كنیم. تشویق این عمل بسیار مهم است زیرا با آن می‌توانیم روال عادی زندگی را توسعه دهیم و از اضطراب رها شویم؛ به‌ عنوان یك خانواده دور هم جمع شویم و سبك زندگی سالمی را در پیش بگیریم كه منجر به سلامت جسمی و روحی می‌شود


برنامه «به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر واجرای سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی امیر عضد تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع