كنترل خشم «به وقت برادری»

برنامه «به وقت برادری» به اهمیت كنترل خشم در زندگی و روابط اجتماعی می پردازد

1401/04/28
|
10:06


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه «به وقت برادری» به مناسبت دهه ولایت و امامت راهی آنتن صبا شده است. این ویژه برنامه در قالب نمایش به موضوعات ویژه این ایام مثل برگزاری مراسم عید غدیر و قربان، كمك كردن، برادری و هدیه دادن می پردازد. این برنامه تا پایان هفته همراه شنوندگان است.
روز چهارشنبه 29 تیر «به وقت برادری» به موضوع كنترل خشم می پردازد و در قالب نمایش به اهمیت كنترل خشم در زندگی خانوادگی و روابط اجتماعی می پردازد و راهكارهایی برای كنترل خشم ارائه می كند.
خشم یكی از قوی‌ترین هیجانات بشری است كه اگر به شیوه درستی ابراز نشود می‌تواند به روابط بین فردی آسیب زیادی وارد كند. به همین خاطر كنترل خشم به عنوان یكی از مهارت‌های اصلی زندگی همواره مورد توجه روانشناسان بوده است. آن‌ها تلاش می‌كنند تا با ارائه راهكارهای عملی مناسب به افراد كمك كنند تا خشم خود را كنترل كرده و راه حل سالمی برای ابراز آن پیدا كنند.

«به وقت برادری» در دهه ولایت هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی، امیر عضد و مژگان واعظیان تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع