جشن های عید غدیر «به وقت برادری»

ویژه برنامه «به وقت برادری» در رادیو صبا به ویژگی های جشن

1401/04/21
|
12:31

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه «به وقت برادری» به مناسبت دهه ولایت و امامت راهی آنتن صبا شده است. این ویژه برنامه در قالب نمایش به موضوعات ویژه این ایام مثل برگزاری مراسم عید غدیر و قربان، كمك كردن، برادری و هدیه دادن می پردازد. آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده این برنامه گفت: «به وقت برادری» با رویكرد پرداختن به برگزاری مراسم عید قربان و غدیر به صورت ساده و به دور از تجمل همراه مخاطبان می شود.
این برنامه در قالب نمایش با عنوان خانواده غدیری به ویژگی خانواده هایی كه جشن عید غدیر را برگزار می كنند می پردازد و به «همدلی، ساده زیستی، شاد بودن و كمك رسانی به دیگران» به عنوان ویژگی این خانواده ها تاكید می شود.
وی افزود: در این برنامه در قالب نمایش به سنت حسنه هدیه دادن اشاره می شود البته با این رویكرد كه هدیه دادن ویژه این ایام و مخصوص خانواده‌های سید اهل بیت نیست هدیه دادن می تواند بهانه ای برای شاد كردن یكدیگر باشد.
تهیه كننده «به وقت برادری » گفت: مسئله دیگری كه در این برنامه به آن تاكید می شود، برگزاری مراسم جشن عید غدیر به صورت ساده است كه هر كس با هر توانی كه دارد بتواند این مراسم را به دور از تجمل برگزار كند.
شاهرخ مهر گفت: این برنامه در ایام دهه ولایت به موضوعات مختلف متناسب با این ایام می پردازد امروز 21 تیرماه به مناسبت روز عفاف و حجاب «به وقت برادری» از ویژگی های پوشش مومنان در جشن های مذهبی می گوید.
«به وقت برادری» در دهه ولایت هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی، امیر عضد و مژگان واعظیان تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع