انتخاب رشته تحصیلی «به وقت زندگی»

رادیو صبا در برنامه« به وقت زندگی» به معیارهای انتخاب رشته تحصیلی می پردازد

1401/03/23
|
09:11


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «به وقت زندگی» هر روز در قالب روایت خاطرات خانوادگی و اجرای نمایش به موضوعات خانه و خانواده در فصل تابستان می پردازد.
یكی از موضوعاتی كه تابستان گروهی از خانواده ها را درگیر می كند انتخاب رشته تحصیلی فرزندان است كه روی آینده و سرنوشت آنها بسیار تاثیر گذار است.
در برخی خانواده ها این فرایند با آگاهی كامل، مشاوره و در نظر گرفتن تمام شرایط با مشورت والدین و فرزندان صورت می گیرد كه بسیار خوب و عالی است. ولی متاسفانه در برخی از خانواده این مسئله مورد بی توجهی قرار می گیرد كه فرزندان تحت تاثیر روابط دوستانه در مدرسه و نگاه به انتخاب آنها رشته تحصیلی خود را انتخاب می كنند.
در انتخاب رشته تحصیلی خانواده هایی هم با حساسیت بیش از اندازه والدین بدون توجه به علاقه و استعداد فرزند او را مجبور به انتخاب یك رشته خاص می كند.
«به وقت زندگی» روز سه شنبه 24 خرداد در فضایی صمیمی با اجرای نمایش های طنز به این مسئله می پردازد كه در پایان برنامه دكتر پگاه بیگلری روانشناس و كارشناس راهكارهایی برای این مسئله ارائه می كند.
برنامه «به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر واجرای سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی امیر عضد تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع