فصل جدید به وقت زندگی راهی آنتن صبا می شود

برنامه خانواده محور به وقت زندگی وی با شروع فصل تابستان در قالب جدیدی با موضوعات تابستانی همراه مخاطبان می شود

1401/03/21
|
13:03


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «به وقت زندگی» عنوان برنامه خانواده محور این شبكه رادیویی است كه از 16 خرداد در فصل جدید با ساختاری و نو همراه مخاطبان می‌شود.
آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده این برنامه گفت : برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» از 16 خرداد با تغییر ساختاری و در قالب اجرای نمایش به موضوعات خانه و خانواده در فصل تابستان می پردازد.
به این صورت كه مجری برنامه سمانه مبلغ حسینی هر روز موضوعات اجتماعی و خانوادگی را در قالب خاطره گویی بیان می كند.
از مهم ترین تغییرات «به وقت زندگی» در فصل جدید می توان به محوریت موضوعی آن اشاره كرد كه با آغاز فصل تابستان و شروع اوقات فراغت دانش آموزان این برنامه با رویكرد طنز و سرگرمی به موضوعات تابستانی و اوقات فراغت می پردازد.
تهیه كننده برنامه در ادامه گفت: این برنامه در فصل جدید در چند بخش نمایشی تقدیم مخاطبان می شود، كه نمایش‌ها اتفاقات روزانه است كه برای «خانواده آقای زندگانی» پیش می آید.
روش جدید تعامل با مخاطبان، اضافه شدن بخش های جدید نمایشی، مثل فضای مزاجی و نمایش كارشناسی را می توان از تغییرات دیگر این برنامه عنوان كرد.
شاهرخ مهر افزود: «به وقت زندگی» در فصل جدید با ایده های نو به تعامل با مخاطبان می پردازد، به این صورت كه با پخش یك نمایش مخاطبان را در یك موقعیت موضوعی قرار می دهند و از آن ها برای حل مشكل و موضوع راهكار میخواهد شنوندگان می توانند از طریق سامانه پیامكی٣٠٠٠٠١٠55 و تماس با شماره تلفن ٢٢65٣٠4٣با این برنامه در تعامل باشند.
آیتم «فضای مزاجی» با محوریت فضای مجازی همراه مخاطبان می شود. در این بخش موضوع برنامه در فضای مجازی و صفحات اجتماعی جستجو می شود كه در نهایت به این میرسیم كه هر كس به یك موضوع و مسئله از نگاه خود و یا به بیان دیگر با مزاج خود به آن می پردازد.
تهیه كننده برنامه در پایان گفت:، در فصل جدید برنامه خانم دكتر پگاه بیگلری با بازی نقش یك كارشناس و مشاور خانواده همراه مخاطبان می شود به این صورت كه بخش كارشناسی برنامه ونیز در قالب نمایش تقدیم همه مخاطبان می شود.
برنامه «به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر واجرای سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی امیر عضد تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع