فصل امتحانات «به وقت زندگی»

برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» با موضوع تغذیه در دوران امتحانات همراه مخاطبان می‌شود

1401/03/17
|
10:00به گزارش روابط عمومی رادیو صبا برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» هر روز با نگاهی متفاوت به موضوعات و مسائل خانه وخانواده می پردازد.

با توجه این كه در فصل امتحانات دانش آموزان قرار داریم این برنامه روز چهارشنبه 18 خردادماه با موضوع تغذیه در دروان امتحانات همراه مخاطبان می شود.

بسیاری از دانش‌آموزان روزهای پیش از امتحان را تا حد امكان به مطالعه می‌پردازند و تصور می‌كنند كه غذا و استراحت مانع مطالعه می‌شود، در صورتی كه با تغذیه صحیح می‌توان بازده فكری را افزایش داد. به كارگیری نكات و توصیه‌های زیر توان شما را برای یادگیری بهتر و موفقیت در امتحانات افزایش می‌دهد.

این برنامه در قالب نمایش به والدین یادآوری می كند، اگر می خواهید فرزندانتان این دوران را با موفقیت پشت سر بگذارند باید به وعده های غذایی و نوع غذای مصرفی در روزهای امتحانات آنها بیشتر توجه كنید.
البته در مقابل به دانش آموزان تاكید می‌كند مغز شما به انرژی غذاها نیاز دارد تا به طور موثر كار كند. باید تمركز ذهنی خود را بر روی امتحانتان نگاه دارید، نه بر گرسنگیتان.

«به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهرو اجرای سمانه مبلغ حسینی و بازیگری آسیه گرجی و امیرعضد همراه مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع