نگاهی متفاوت به مسائل خانه و خانواده در «رادیو صبا»

«رادیو صبا» در برنامه خانواده محور به وقت زندگی با نگاهی متفاوت به موضوعات خانوادگی می‌پردازد

1401/03/07
|
12:09


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه خانواده محور «به وقت زندگی» هر روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 با یكی از مسائل و موضوعات خانه و خانواده همراه مخاطبان می شود.
این برنامه با نگاهی طنز در قالب گفتگو مردمی و تعامل با مخاطبان موضوعات اجتماعی و فرهنگی روز جامعه را كه ریشه در خانواده دارد بررسی می كند. این برنامه روز یكشنبه 8 خرداد با موضوع جابجایی نقش اعضای خانواده راهی آنتن می شود.

خانواده اولین واحد اجتماعی است كه با پیوند زن و مرد تشكیل می شود و با تولد فرزندان بر تعداد اعضای آن افزوده می گردد. این واحد اجتماعی به طور طبیعی دارای غایت و هدف است و سرمایه و توان انسانی اعضای آن برای رسیدن به هدف صرف می گردد. هدف خانواده ایجاد محیط انس، لذت، آرامش و صمیمیت برای همسران است تا به كمك یكدیگر كاستی های خود را رفع كنند و به سوی هدف خود حركت كنند و این حركت زمانی با جهت و مسیر صحیح قرار می گیرد كه اعضای خانواده هر یك در جایگاه خود قرار گیرند.

این برنامه از زبان خود شنوندگان یادآور جایگاه واقعی هر یك از اعضای خانواده می‌شود، چون امروز با نفوذ فرهنگ بیگانه در سبك زندگی افراد هر یك از والدین نقش درست خود را در خانواده ایفا نمی كنند و گاهی جابه جایی نقش ها صورت می‌گیرد كه این ریشه بسیار از اختلافات در خانواده و در نهایت آسیب به جامعه می‌شود.

برنامه «به وقت زندگی » به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای مهسا حق پناه و گزارشگری لیلا علاقه مند از ساعت 10 صبح همراه مخاطبان می شود.

دسترسی سریع