«به وقت زندگی» چقدر خوش شانس هستید

برنامه خانواده محور«به وقت زندگی» با موضوع شانس راهی آنتن می‌شود

1401/02/31
|
12:13


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه خانواده محور به وقت زندگی هر روز از شنبه تا چهارشنبه در این شبكه رادیویی به بیان مسائل و موضوعات فرهنگی و اجتماعی در خانوداده می پردازد.

این برنامه روز یكشنبه اول خرداد با موضوع «شانس» راهی آنتن می شود.

شانس در زندگی یا همان بخت و اقبال چیزی است كه باعث می‌شود اتفاقی مطلوب یا نامطلوب خارج از اراده انسان پیش بیاید. اما آیا شانس واقعا وجود دارد؟ یا صرفاً عاملی برای سرپوش گذاشتن بر ضعف‌ها و شكست‌هاست؟ شانس در واقع همان قانون احتمالات است كه به وسیله رفتار و تفكر انسان كنترل می‌شود و با تلاش بیشتر احتمال بروز افزایش پیدا می‌كند. در واقع خوش شانسی با تلاش برای موفقیت در زندگی، بیشتر می‌شود. برای این كه بتوانید خوش شانسی را در زندگی افزایش دهید باید تفكر و نگرش خود را عوض كنید.

این برنامه با نگاهی متفاوت با پخش آیتم های متنوع و طنز و تعامل با مخاطبان و گفتگو با مردم به این مسئله تاكید می كند كه خوش شانسی اتفاقی نیست و بر اساس رفتار و تفكر افراد به وجود می‌آید.

افرادی كه خود را خوش شانس می‌دانند، معمولا ریسك پذیر هستند و از فرصت‌های جدید استقبال می‌كنند. در حالی كه افراد به اصطلاح بد شانس معمولا از كارها و فرصت‌های جدید اجتناب كرده و تلاشی برای به وجود آوردن فرصت‌های جدید نمی‌كنند.

«به وقت زندگی» در هفته جاری هر روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای آسیه گرجی تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع