نگاهی طنز به مسائل خانه و خانواده در «رادیو صبا»

رادیو صبا در برنامه خانواده محور« به وقت زندگی» با نگاهی متفاوت به موضوعات خانه و خانواده می پردازد

1401/02/24
|
12:46


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه خانواده محور«به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 همراه مخاطبان می شود، این برنامه با نگاهی طنز به بیان مسائل و موضوعات خانوادگی می پردازد.
آزاده شاهرخ مهرتهیه كننده این برنامه عنوان كرد، انسان ها در خانواده متولد می‌شوند و خانواده اولین نهاد اجتماعی است كه فرد در او رشد می‌كند. به همین دلیل است كه انسان از همان ابتدای ورودش به این دنیا با جامعه، فرهنگ، ارزش‌ها و هنجارها انطباق پیدا می‌كند. مراحل اجتماعی شدن تا چندی پیش به دو دسته اولیه و ثانویه تقسیم می‌شد كه توسط خانواده و اجتماع صورت می‌گرفت. با توجه به اهمیت نقش خانواده در جامعه رادیو صبا در برنامه «به وقت زندگی» تلاش می كند با نگاهی متفاوت به مسائل خانواده بپردازد و برای حل معضلات و مشكلاتی كه افراد در خانواده با آن روبه رو هستند بهترین راهكاررا از زبان خود مردم از طریق تعامل پیامكی با برنامه وتماس های دریافتی از شنوندگان به مخاطبان ارائه كند.
وی درباره ویژگی های این برنامه گفت: از ویژگی های جالب این برنامه به این می توان اشاره كرد كه زمان پخش این برنامه طوری انتخاب شده است اكثریت شنوندگان این برنامه مادران خانواده هستند و مادر در تربیت و هدایت خانواده نقش به سزایی دارد و می توان گفت: این برنامه از طریق مادران می تواند در زندگی افراد تاثیر گذار باشد.
شاهرخ مهر بخش كارشناسی برنامه را بخش های جالب و تاثیرگذار برنامه عنوان كرد و گفت: در پایان هر برنامه تلاش می شود بهترین راهكارها برای حل مشكلات از زبان یك كارشناس ومشاورخانواده با بیانی شیرین به مخاطبان ارائه شود كه با پیامك های دریافتی متوجه این شده ایم كه مورد اقبال مخاطبان هم قرار گرفته است.
این برنامه روز یكشنبه 26 اردیبهشت با عنوان موضوعی «تغییر سبك زندگی ، معضل این روزها» همراه مخاطبان می شود.
«به وقت زندگی» هر روز از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای مهسا حق پناه و آسیه گرجی و گزارشگری لیلا علاقه مند راهی آنتن صبا می شود.
رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتزبشنوید

دسترسی سریع