بررسی چالش های تولید قارچ خوراكی در كشور

رادیو صبا در برنامه "مثل ساعت " با نگاهی طنز به بررسی چالش های تولید قارج خوراكی در كشور می پردازد.

1400/06/25
|
11:20

پرورش قارچ كسب و كاری زود بازده است كه نیاز به سرمایه اولیه زیادی هم ندارد. علاقه مندان به كار تولیدی در خانه می توانند با پرورش قارچ در منزل به سودی تضمین شده و منطقی دست پیدا كنند. برای این كار باید با نحوه آموزش پرورش قارچ بیشتر آشنا شوید ریسك سرمایه گذاری تولید قارچ در مقایسه با دیگر كسب و كارهای حرفه ای، بسیار كمتر است. سودآوری، تضمین سرمایه، ریسك مالی اندك، سادگی كار و بازار فروش خوب از مواردی است كه باعث شده تا بسیاری از شهرنشین ها هم وارد صنعت پرورش قارچ شوند، اما این صنعت نوپا در پیچ‌وخم اوضاع اقتصادی نابسامان، روزهای پر فراز و نشیبی را در كشور طی می‌كند.

رادیو صبا در هفته آتی به سراغ این صنعت میرود و با نگاهی طنز با رویكرد پرداختن به شعار سال به بررسی چالش های تولید این محصول در كشور می پردازد.

این برنامه در طول هفتهبا نگاهی طنز با پنج محور مواداولیه ، تسهیلات و پشتیبانی ، تجهیزات ، فروش و صادرات ، مقررات و مجوزها «صنعت تولید و پرورش قارچ » را مورد بررسی قرار می دهد.

"مثل ساعت " هر روز از شنبه تا چهارشنبه با بازیگری اسیه گرجی، رضا شجاعی،آرمان غفاریان و تهیه كنندگی مینا مولایی ساعت 12:45 از رادیو صبا پخش می شود

دسترسی سریع