بررسی وضعیت صنعت چرم ایران در "رادیو صبا "

رادیو صبا در برنامه "مثل ساعت " بانگاهی طنز به بررسی صنعت چرم ایران می پردازد.

1400/06/05
|
08:34

هزاران سال است كه بشر با استفاده از پوست حیوانات و تبدیل آن به چرم برای تولید انواع پوشاك و البسه استفاده می‌كند. این روند در حال حاضر به تولید وسایل تزئینی و دكوراسیون نیز توسعه پیدا كرده است. تولید چرم یك صنعت بزرگ در كشور ایران است كه نیاز به محصولات آن روز به روز گسترش پیدا میكند.
آنطور كه در تاریخچه صنعت چرم ایران آمده است، هنرمندان و طراحان خوش ذوق و زحمتكش كشورمان از گذشته های دور تاكنون با تولید محصولات ارزشمند چرمی مانند كفش، كیف، كمربند ، دستكش و پوشاك گنجینه بزرگی از خلاقیت ها و ابتكارات را به ارمغان آورده كه تلفیق این صنعت با فناوری و امكانات فنی روز می تواند دست برتری برای فتح بازارهای جهانی به شمار رود.

برنامه طنز «مثل ساعت» كه با محوریت "شعار سال " تهیه و پخش می شود، در هفته پیش رو با موضوع "صنایع چرم " راهی آنتن می شود .

مثل ساعت " با نگاهی طنز حواشی و مشكلات پیش روی تولید در كشور را بیان می كنید . این برنامه با محتوای طنز در راستای شعار سال تولید می شود. نمایش های كوتاه طنز و گزارش های طنز از جمله بخش های این برنامه است.

در هفته پیش رو در " مثل ساعت" به «تولیدصنایع چرمی » با پنج محور مواداولیه ، تسهیلات و پشتیبانی ، تجهیزات ، فروش و صادرات ، مقررات و مجوزها پرداخته می شود .

"مثل ساعت " هر روز از شنبه تا چهارشنبه با بازیگری اسیه گرجی، رضا شجاعی،آرمان غفاریان و تهیه كنندگی مینا مولایی ساعت 12:45 از رادیو صبا پخش می شود

دسترسی سریع