"مثل ساعت " شیرین تر از همیشه راهی آنتن میشود.

برنامه "مثل ساعت " با هدف پرداختن به شعار سال در هفته پیش با موضوع تولید شیرینی، شكلات و بیسكویت راهی آنتن میشود .

1400/04/25
|
00:00


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز «مثل ساعت» كه با محوریت "شعار سال " تهیه و پخش می شود، در هفته پیش رو از 26 تیر با موضوع "تولید شیرینی و شكلات " راهی آنتن می شود .


"مثل ساعت " با نگاهی طنز حواشی و مشكلات پیش روی تولید در كشور را بیان می كنید. این برنامه با محتوای طنز در راستای شعار سال تولید می شود. نمایش های كوتاه طنز و گزارش های طنز از جمله بخش های این برنامه است.

شیرینی و شكلات همواره محبوبیت خاصی میان مردم ایران داشته است. این موضوع تنها مربوط به چند دهه اخیر نیست، بلكه تولید شیرینی‌های محلی استان‌ها و شهرهای مختلف كشور، گواهی بر ذائقه شیرین ایرانی‌هاست.
صنعت شیرینی و شكلات از دهه هفتاد وارد مرحله جدیدی از فعالیت شد كه به پیشرفت در زمینه تولید محصول و استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته انجامید. این تحولات باعث شد شیرینی و شكلات ایرانی به 66 كشور جهان صادر شود و رقیب قدرتمندی برای بسیاری از كشورهای دنیا باشد.


با توجه به این بازار گسترده صنعت "شیرینی و شكلات " می تواند سهم مهمی در صادرات و ایجاد بازار كار داشته باشد ، به همین دلیل در هفته پیش رو در " مثل ساعت" به «تولیدشیرینی و شكلات » با پنج محور مواداولیه ، تسهیلات و پشتیبانی ، تجهیزات ، فروش و صادرات ، مقررات و مجوزها پرداخته می شود .

"مثل ساعت " هر روز از شنبه تا چهارشنبه با بازیگری اسیه گرجی، رضا شجاعی،آرمان غفاریان و تهیه كنندگی مینا مولایی ساعت 13:45 از رادیو صبا پخش می شود

دسترسی سریع