صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

«فضولی نباشه» عنوان برنامه ای جدید از رادیو صباست که در قالب طنز و با هدف تعامل با مخاطبان پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز «فضولی نباشه» روزهای فرد ساعت 16:15 از رادیو صبا روی آنتن می رود.

محمد امرایی طراح و تهیه کننده این برنامه گفت: با هدف ایجاد ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان سعی داریم با بهره گیری از فعل "فضولی کردن" در قالبی طنز و بیان مسائل و پرسش هایی طنزآمیز، فضایی شاد و مفرح در برنامه «فضولی نباشه» فراهم کنیم.

وی درباره بخش های مختلف این برنامه افزود: برنامه «فضولی نباشه» چهار آیتم دارد.
در آیتم "فضولی من از شما" که محور اصلی برنامه است، قرار است بدانیم مخاطب با چه کسی یا چه چیزی مشکل دارد تا در ادامه واسطه شویم و مشکل او را برطرف کنیم.

آیتم "فضولی شما از من" هم این فرصت را در اختیار مخاطب قرار می دهد تا درباره مجری، برنامه سازان و خود رادیو صبا فضولی و کنجکاوی کند.
"فضولی ما از اونا" هم آیتمی است که در آن مخاطب از سازمان، نهاد یا ارگانی مشخص مطالبه ای شخصی دارد و با طرح آن در برنامه می خواهد که مسئولان مربوطه صدایش را بشنوند.

و در آیتم آخر که "فضول خان" نام دارد، گزارشگر بدون هماهنگی سمت مردم سطح شهر می رود و سوالاتی طنز می پرسد و درباره آن شخص فضولی می کند.
مخاطبان می توانند از طریق راههای ارتباطی رادیو صبا و شماره پیامک 300001055 در این برنامه مشارکت داشته باشند.

برنامه طنز «فضولی نباشه» به تهیه کنندگی محمد امرایی و با اجرای امیر زنده دلان به مدت 15 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود. محمدرضا میرحسینی نیز گزارشگر این برنامه است.

مرتبط با این خبر