«فضولی نباشه»، از رادیو صبا چه خبر؟

«فضولی نباشه» عنوان برنامه ای جدید از رادیو صباست كه در قالب طنز و با هدف تعامل با مخاطبان پخش می شود.

1399/02/31
|
12:00

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز «فضولی نباشه» روزهای فرد ساعت 16:15 از رادیو صبا روی آنتن می رود.

محمد امرایی طراح و تهیه كننده این برنامه گفت: با هدف ایجاد ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان سعی داریم با بهره گیری از فعل "فضولی كردن" در قالبی طنز و بیان مسائل و پرسش هایی طنزآمیز، فضایی شاد و مفرح در برنامه «فضولی نباشه» فراهم كنیم.

وی درباره بخش های مختلف این برنامه افزود: برنامه «فضولی نباشه» چهار آیتم دارد.
در آیتم "فضولی من از شما" كه محور اصلی برنامه است، قرار است بدانیم مخاطب با چه كسی یا چه چیزی مشكل دارد تا در ادامه واسطه شویم و مشكل او را برطرف كنیم.

آیتم "فضولی شما از من" هم این فرصت را در اختیار مخاطب قرار می دهد تا درباره مجری، برنامه سازان و خود رادیو صبا فضولی و كنجكاوی كند.
"فضولی ما از اونا" هم آیتمی است كه در آن مخاطب از سازمان، نهاد یا ارگانی مشخص مطالبه ای شخصی دارد و با طرح آن در برنامه می خواهد كه مسئولان مربوطه صدایش را بشنوند.

و در آیتم آخر كه "فضول خان" نام دارد، گزارشگر بدون هماهنگی سمت مردم سطح شهر می رود و سوالاتی طنز می پرسد و درباره آن شخص فضولی می كند.
مخاطبان می توانند از طریق راههای ارتباطی رادیو صبا و شماره پیامك 300001055 در این برنامه مشاركت داشته باشند.

برنامه طنز «فضولی نباشه» به تهیه كنندگی محمد امرایی و با اجرای امیر زنده دلان به مدت 15 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود. محمدرضا میرحسینی نیز گزارشگر این برنامه است.

دسترسی سریع