عصرهای تابستان خود را با رادیو صبا شاد كنید

برنامه زنده «عصر تابستان» با رویكرد ایرانشناسی و گردشگری و آشنایی با مشاغل مختلف از رادیو صبا پخش می شود.

1398/04/01
|
10:21

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه "عصر تابستان " یك برنامه عصرگاهی شاد و مفرح است كه با نگاهی طنز به فصل تابستان و با رویكرد معرفی مشاغل و اماكن دیدنی ایران از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده پخش می شود.

سجاد كلبادی نژاد تهیه كننده این برنامه گفت: همه بخش ها و آیتم های برنامه با موضوع و حال و هوای فصل تابستان ساخته می شود و با توجه به تعطیلات تابستانی بچه ها و آغاز سفرها قرار است موضوع ایرانشناسی و معرفی جاذبه های گردشگری هر شهر محور اصلی برنامه باشد.

وی همچنین افزود: علاوه بر معرفی شهرها و آشنایی مخاطبان با آداب و رسوم مردم ایران هر بار یكی از مشاغل آن شهر مورد نظر نیز معرفی می شود.

كلبادی نژاد با توضیح آیتم های نمایشی برنامه ادامه داد: آیتم "عصر سفر" در این برنامه به لحظات و خاطرات طنز در سفر اختصاص دارد. "عصر عسل" ماجرای طنز آمیز دو زوج در ماه عسل است. "عصر فسقلی ها" گفت وگوی خنده دار دو بچه با حال و هوای فصل تابستان و "عصر داغ" نیز آیتمی است كه در آن مدیر و كارفرمای جدید سخنرانی طنزگونه ای را ارائه می دهد.

این برنامه در اولین قسمت كه از اول تیر ماه روی آنتن می رود به معرفی شهر "جویبار مازندران" اختصاص دارد و قرار است به شغل "مشاور" نیز پرداخته شود كه نویسندگی آن را معصومه پاكروان بر عهده دارد.

برنامه زنده "عصر تابستان" به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای نازنین مهیمنی، آسیه گرجی و امیر زنده دلان ساعت 17:30 تا 19:00 روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا با مخاطبان همراه می شود.

مهتاب سهیلی نیك، سوگند ایرانمنش، معصومه پاكروان، امیر زنده دلان و حامد كریمی نویسندگان این برنامه هستند و احسان حجتی، پیمان پورنیكدست و علیرضا دیلمی هم برای "عصر تابستان" آیتم سازی می كنند.

دسترسی سریع