صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

رادیو صبا جُنگ چهار ساعته " شب یلدای صبا " را در بلندترین شب سال با حضور مهمانان ویژه و بخش‎های متنوع و شاد به صورت زنده روی آنتن می برد.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، رضا عزتی تهیه کننده جُنگ شاد " شب یلدای صبا " گفت: همه تلاش ما در رادیو صبا این است که شب یلدا در محفلی گرم و صمیمی از ساعت 18:00 تا 22:00 به قصد شادی آفرینی در کنار مخاطبان عزیز باشیم و لحظه هایی خوش و خاطره انگیز را برایشان بسازیم.

وی ادامه داد: "نمایش‎های طنز"، "حافظ خوانی"، "گزارش مردمی" و "مسابقه طنز و بازی" از جمله بخش های شنیدنی این ویژه برنامه است.

اجرای این برنامه را امیر زنده دلان و نازنین مهیمنی برعهده دارند. پیمان قریب پناه و مهبد قناعت پیشه و محمدرضا قلمبر هم بازیگران برنامه هستند. همچنین حمید پارسا در سطح شهر با گزارش هایی طنز مخاطبان را همراهی می کند. حامد کریمی و امیر زنده دلان نیز نویسندگان برنامه هستند.

عزتی به اجرای موسیقی زنده و دعوت از هنرمندان در این ویژه برنامه اشاره کرد و افزود:
وحید اختری ، مهرداد یکتا، میلاد عسگری، پوریا حیدری و داوود حیدری از جمله مهمانان و هنرمندانی هستند که در این برنامه حضور دارند و قرار است قطعاتی شاد با اجرای زنده توسط این هنرمندان به شنوندگان و همراهان گرامی رادیو صبا تقدیم شود.

" شب یلدای صبا " به مناسبت فرا رسیدن «شب چلّه» یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی در فضایی شاد و مفرح روز جمعه 30 آذر از ساعت 18:00 به مدت 240 دقیقه به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

مرتبط با این خبر