پنجشنبه‎ها با «كارت زرد» رادیو صبا همراه شوید

برنامه زنده «كارت زرد» با رویكرد طنز و موضوعات ورزشی روزهای پنجشنبه از ساعت 18 تا 19:30 روی آنتن می رود.

1397/06/15
|
20:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه زنده «كارت زرد» با دستمایه قرار دادن موضوعات متنوع ورزشی، اخبار، رویدادها و حواشی ورزشی فضای شاد و مفرحی را به مدت 90 دقیقه برای مخاطبان فراهم می كند.

سجاد كلبادی نژاد تهیه كننده این برنامه درباره نحوه پرداختن به موضوعات ورزشی در قالب طنز گفت: مقوله ورزش به خودی خود پر از هیجان و انرژی است. ما در برنامه «كارت زرد» سعی می كنیم با بهره گیری از طنز و آمیختن آن با موضوعات روز و اصطلاحات حوزه ورزش دقایق شاد و هیجان انگیزی را برای مخاطبان ایجاد كنیم. به همین منظور با الهام از ورزش فوتبال كه 90 دقیقه است موضوعات را در هر برنامه به 2 نیمه 45 دقیقه ای تقسیم كردیم و به آن ها با نگاهی طنز می پردازیم.

وی با اشاره به همراهی خوب مخاطبان از طریق پیامك و تماس تلفنی در حین پخش برنامه بیان كرد: پیام‎های مخاطبان كه متناسب با موضوعات برنامه ارسال می شود بسیار جالب و خلاقانه است و این نشان می دهد كه مردم طنز را دوست دارند و می خواهند برای لحظاتی هم كه شده با دور شدن از وقایع جدی و مشكلات زندگی همراه رادیو صبا بخندند و شاد باشند.

برنامه «كارت زرد» به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای آرمان غفاریان، علیرضا دیلمی و معصومه عزیزمحمدی روزهای پنجشنبه ساعت 18 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.


دسترسی سریع