صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه - جمعه از ساعت 15:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو صبا مسابقه خوانندگی "زیر چتر ترانه" را با حضور علاقمندان و کارشناسان عرصه موسیقی کشور راهی آنتن می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، مسابقه خوانندگی "زیر چتر ترانه" برنامه ای شنیدنی با رویکرد گردهمایی فعالان و علاقمندان به دنیای موسیقی و خوانندگی است که از این طریق در محفلی گرم و صمیمی با هم به رقابت می پردازند.

"رضا عزتی" تهیه کننده "زیر چتر ترانه" گفت: این برنامه با رویکرد شادی آفرینی در فصل تابستان تهیه می شود تا علاوه بر ایجاد لحظاتی خوش برای مخاطبان، بستری مناسب برای استعدادیابی جوانان و علاقمندان به حوزه موسیقی و خوانندگی نیز فراهم شود.

او از حضور داوران و کارشناسان حوزه موسیقی در این برنامه خبر داد و افزود: در "زیر چتر ترانه" سعی کردیم از کارشناسان، موزیسین ها و ترانه سراهای مطرح و سرشناس برای قضاوت و داوری بهره مند شویم تا به طور تخصصی و اصولی به هنر موسیقی و خوانندگی بپردازیم.

"عزتی" همچنین درباره نحوه انجام تست اولیه برای شرکت کنندگان مسابقه "زیر چتر ترانه" گفت: متقاضیان و علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به پیام رسان سروش به آدرس zirechatretaraneh@ مراجعه و ضمن ثبت نام، ترانه‎ای را به انتخاب و با صدای خود برای این برنامه ارسال کنند.

وی ادامه داد: این برنامه با حضور 4 نفر شرکت کننده برگزار می شود که از بین آن ها 2 نفر پس از داوری توسط کارشناسان برنامه به مرحله پایانی راه پیدا می کنند. هر هفته نیز یک کارشناس میهمان از میان خوانندگان و آهنگسازان کشور در برنامه حضور خواهند داشت.

مسابقه خوانندگی "زیر چتر ترانه" برنامه ای به همت گروه مسابقات و تفریحات رادیو صباست که از چهارم مرداد روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 17 به مدت 60 دقیقه روی آنتن می رود.

اجرای این برنامه بر عهده پیمان قریب پناه است. شهاب شهرزاد ترانه سرا و خواننده؛ و مهرداد یکتا آهنگساز از جمله داوران و کارشناسان مسابقه "زیر چتر ترانه" هستند.

مرتبط با این خبر

  • با مرحله پایانی مسابقه خوانندگی "زیر چتر ترانه" همراه رادیو صبا باشید