رادیو صبا میزبان پیشكسوت سینما و تلویزیون

رادیو صبا در برنامه «سكانس صدا» با "حمیدرضا آشتیانی پور" رئیس هیئت مدیره انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار به گفت وگو می نشیند.

1398/07/17
|
09:45

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه "سكانس صدا" با هدف قدردانی از زحمات هنرمندان حوزه دوبله، به معرفی آن ها و آثارشان می پردازد.

این برنامه روز پنجشنبه 18 مهر با «حمیدرضا آشتیانی پور» یكی از پیشكسوتان سینما و تلویزیون و رئیس هیئت مدیره انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار گفت و گو می كند.

وی فعالیت هنری را از دوران دبیرستان و سینما را از دانشكده سینما تئاتر دانشكده هنر آغاز كرد و در سال 1360 با ساخت فیلم 8 میلی متری «الفبای انقلاب» به فیلم سازی روی آورد و تعدادی فیلم كوتاه و مستند جنگی برای واحد تلویزیون و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ساخت.

حمیدرضا آشتیانی پور علاوه بر حضور در سینما مجذوب حرفه گویندگی شد و در كنار گویندگی در نقش های متفاوت در فیلم های سینمایی، مدیریت دوبلاژ سریال های ماندگاری همچون «معصومیت از دست رفته»، «مختارنامه» و انیمیشن «پهلوانان» را در كارنامه خود دارد.

"سكانس صدا" برنامه ای است كه به تهیه كنندگی ساناز باقری با اجرای علیرضا تابان و نویسندگی و آیتم سازی شیرین روستایی روزهای پنجشنبه ساعت 09:00 صبح به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز پخش می‌شود.


دسترسی سریع