قطار صبا یك سفر زیارتی دارد

قطار رادیو صبا در برنامه همپای صبا عازم شهر مشهد می شود.

1400/08/25
|
06:51

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا،برنامه «همپای صبا» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 به مقصد یكی از استا ن های كشور حركت می كند.

این برنامه روز چهارشنبه 26 آبان به مقصد شهر مشهد حركت می كند ومخاطبان با با جاذبه های گردشگری این شهر آشنا می كند.

معروف ترین شهر توریستی مذهبی ایران، مشهد است! پایتخت معنوی كشورمان قطعا یكی از جاهایی است كه نه تنها مقصد اصلی مسافران داخلی است بلكه بسیاری از گردشگران خارجی كه به كشور می آیند نیز مشتاق دیدن جاذبه های مشهد هستند.

پایتخت معنوی ایران سالانه بیش از 25 میلیون نفر گردشگر دارد كه از این تعداد، 2 میلیون نفر آن را گردشگران خارجی تشكیل می‌دهند. نیاز این گردشگران به خدمات رفاهی و گردشگری باعث شده تا تور های مشهد بسیار پرطرفدار باشد. این شهر جاذبه‌های تاریخی، مذهبی و تفریحی زیادی دارد. گردشگری در این شهر با توجه به گستردگی آن می‌توان دشوار و طاقت فرسا باشد. این شهر در اطراف خود هم شهرها و ییلاق‌های بسیار زیبایی دارد كه حتما باید از آن‌جا هم دیدن كنید.
اگر می‌خواهید تا مشهد و ییلاق‌های اطراف آن را به خوبی سیاحت كنید، استفاده از تور مشهد گزینه‌ای ایده‌آل برای شماست. تورهای مشهد علاوه بر گشتن كامل شهر، شما را به اطراف مشهد برده و با مكان‌های تاریخی و زیبایی مانند نیشابور و ییلاق زیبای شاندیز هم آشنا می‌كنند.

«همپای صبا» هر روز ساعت در هفته جاری به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای محمد قریب پناه ساعت 17 راهی آنتن صبا می شود .

دسترسی سریع