یوسف تیموری: جای سریال هایی كه مردم را پای تلویزیون بنشاند خالی است.

یوسف تیموری در گفتگو با رادیو صبا درباره ویژگی های یك سریال خوب تلویزیونی صبحت كرد.

1400/09/24
|
12:57


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «عصر صبا» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 با موضوعات اجتماعی و فرهنگی همراه مخاطبان می شود.
این برنامه با بخش های متنوع در فضایی شاد با هنرمندان وبازیگران عرصه سینما و تلویزیون درباره موضوع برنامه گفتگو می كند.
روز سه شنبه 23 آذر یوسف تیموری بازیگر طنز سینما و تلویزیون مهمان این برنامه بود و درباره موضوع برنامه عصر صبا (دستمزد) گفتگو صمیمی داشت.
یوسف تیموری (زادهٔ 6 دی 1357) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. او حرفه بازیگری را از سال 1376 با بازی در مجموعه سرزمین سبز آغاز كرد و با ایفای نقش در مجموعه‌های تلویزیونی طنز مانند سیب خنده و مجید دلبندم به شهرت رسید. تیموری در چند فیلم جدی نیز بازی كرده و موفق به دریافت جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مكمل مرد از اولین دورهٔ جشنواره جام جم شده‌است.
یوسف تیموری در گفتگو با رادیو صبا به سریال به یاد ماندنی «زیر آسمان شهر» اشاره كرد و گفت: قرار بود مجموعه تلویزیونی «زیر آسمان شهر 4» با مسیر داستانی بعد از ازدواج فولاد به كارگردانی مهران غفوریان ساخته شود، حتی با گروهی از بازیگران این سریال برای بازیگری صحبت شد و سرپرستی نویسندگان این سریال را هم رضا عطاران برعهده گرفت ولی نمی دانم چرا تولید این مجموعه منتفی شد.
تیموری در گفتگو با «عصر صبا» درباره نقش فضای مجازی در دیده شدن فیلم ها و سریال ها گفت: فضای مجازی از این لحاظ خوب است كه اگر بیننده در زمان پخش فیلم موفق به دیدن آن نشود در زمان دیگر آن را می بیند و این به دیده شدن یك مجموعه كمك می كند ولی یك فیلم یا سریال خوب باید به گونه ای باشد كه در زمان مشخص تعداد زیادی بیننده را پای تلویزیون بنشاند، و الان جای این گونه فیلم ها و سریال ها در تلویزیون خالی است .
این بازیگری طنز درباره موضوع برنامه كه دستمز بود گفت: همیشه دست مزد كارهایم را گرفته ام شاید دیر شده ولی همیشه دریافت كردم، وی به اولین دستمزدش درفیلم «هوای تازه» به تهیه كنندگی محمد رحمانیان اشاره كرد و گفت: در آن سال اولین دستمزی كه دریافت كردم پنجاه هزار تومان بود.
عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهرو گویندگی مهدی پر همراه مخاطبان می شود.
شنوندگان می توانند فایل صوتی این گفتگو را از بخش گفتم گفت سایت رادیو صبا Radiosaba.ir دانلود كنند.

دسترسی سریع