سروش جمشیدی در رادیو صبا: تضاد شخصیت ام را دوست دارم

سروش جمشیدی در گفتگو با رادیو صبا به تضاد شخصیت واقعی خودش و بازیگر جلوی دوربین اشاره كرد

1400/09/16
|
09:55

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 با موضوعات اجتماعی و فرهنگی همراه مخاطبان می شود.

این برنامه با بخش های متنوع در فضایی شاد تقدیم مخاطبان می شود، یكشنبه 14 آذردر بخش گفتگو این برنامه میزبان سروش جمشیدی بازیگركمدی سینما و تلویزیون شد و با وی گفتگو صمیمی داشت.

سروش جمشیدی (زادهٔ 20 اسفند 1358، تهران) بازیگر اهل ایران است. وی فعالیت حرفه‌ای خود را در سال 1377 از تئاتر و رادیو آغاز كرد.از آثار وی می توان به متهم گریخت، تعطیلات دوست داشتنی، خروس، زیر نیم كاسه، سه شو، عطسه، در حاشیه 2 و در قصه ها زندگی می كنند، اشاره كرد.
وی فعالیت حرفه‌ ای خود را از سال 1377 با حضور در تئاتر و رادیو شروع كرده است.جمشیدی در برنامه‌های مختلف شبكه یزد نقش آفرینی كرده و پیش‌تر در استان یزد برای بازی در تئاتر شهرت داشته‌است؛ و معروف‌ترین اثرش درحاشیه و دورهمی است.همچنین در سال 84 در سریال متهم گریخت به كارگردانی رضا عطاران در چند سكانس به ایفای نقش پرداخته بود.او در برنامه «دورهمی» ساختهٔ مهران مدیری به یك كمدین شناخته شده تبدیل شد.
جمشیدی در گفتگو با رادیو صبا گفت: من دوسال است كه به دلایل شخصی جایی مصاحبه نگرده ام فقط به خاطر عشق به رادیو دوست دارم از این آنتن بامخاطبان در ارتباط باشم.
من كارم را از رادیو یزد شروع كردم و همیشه به رادیو ارادت خاصی داریم، عشقی را كه در رادیو و بچه های رادیو دیده ام هیچ وقت جلوی دوربین برایم تداعی نشد.
جمشیدی در این گفتگو به تضاد شخصیت واقعی خودش و نقش های كمدی اش اشاره كرد و گفت:شخصیت جلوی دوربین من از سروش جمشیدی واقعی متفاوت است به اندازه نقش هایم شاد و پرانرژی نیستم وخودم این تضاد را دوست دارم این باعث شده كه متوجه موفقیت كارهایم شوم این كه توانسته ام با بازیگری شیخصیتی متفاوت از خودم جلوی دوربین بسازم.
جمشیدی در این گفتگو با بیان خاطره ای از دوران اجرایش در رادیو یزد لحظات شادی را تقدیم مخاطبان كرد.
عصر صبا به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای لاله جلال آبادی هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 راهی آنتن صبا می شود.
دسترسی سریع