شیوا خسرو مهر در رادیو صبا: مال خوب، حال خوب نمی آورد

شیوا خسرومهردربرنامه عصر صبا درباره مخارج زندگی زندگی گفتگو كرد

1400/09/09
|
12:57

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 با موضوعات اجتماعی و فرهنگی همراه مخاطبان می شود.

این برنامه با بخش های متنوع در فضایی شاد تقدیم مخاطبان می شود، دوشنبه هشتم آذر میزبان شیوا خسرومهر بود و با وی درباره دخل وخرج زندگی گفتگو صمیمی داشت.
شیوا خسرومهر متولد آذر ماه سال 1350 است ، یك خواهر و دو برادر دارد و خودش فرزند اول خانواده است.
از كودكی با تئاتر آشنا بوده چون پدرش در این عرصه حضور داشته و فارغ التحصیل تئاتر از دانشكده هنرهای زیبا بوده، شیوا خسرو مهر علاوه بر بازیگری در زمینه داستان نویسی هم فعالیت دارد. در كلاسهای امین تارخ هم حضور داشته ، اولین حضورش بر روی صحنه سال 79 در تله تئاتر به سوی دمشق به كارگردانی استاد سمندریان بوده است.
شروع فعالیت بازیگری از 5 سالگی با حضور در تئاترهای پدرش شروع كرد، اما با جدا شدن پدر او نیز 20 سالی از عرصه هنر فاصله گرفت تا اینكه در سال 1378 در كلاس های بازیگری حمید سمندریان دوره های بازیگری را گذراند. از مجموعه فعالیت های او می توان به بازی در تئاترهای كاوس خیابان هفدهم، مجلس نامه، انگشتری ژنرال ماسیاس، حریر سرخ صنوبر و در چشمان خیس اسماعیل نام برد.
شیوا خسرو مهر در گفتگو با «رادیو صبا» درباره موضوع برنامه عصر صبا ( دخل و خرج) صبحت كرد و گفت: مخارج زندگی بسیار بالا رفته است برای من دخل و خرج با هم جور درنمی آید و در بازیگری باید مدیریت مخارج داشته باشیم چون ممكن است چند وقت پر كار باشیم ولی گاهی كم كاریا حتی بیكار باشیم .
خسرو مهر درباره وضعیت اقتصادی جامعه این طور توضیح داد، نمی دانم پدربزرگ ها و مادربزرگ ها چگونه قبلا با تعداد بچه بالا زندگی بهتر و امن تری از لحاظ اقتصادی داشته اند و ولی الان ما با كمترین رفت و آمد خانوادگی و فرزندان كم همیشه از وضعیت اقتصادی ناراحت هستم واین مختص به ایران نیست نمی دانم چه اتفاقی افتاده كه همه مردم دنیا از وضعیت اقتصادی راضی نیستند.
مجری برنامه از شیوا خسرمهر پرسید: «چقدر پول را دوست دارید؟» كه در جواب شنید پول و مال خوب است ولی من یك عقیده دارم كه حال خوب ممكن است مال خوب بیاورد ولی شما با مال و پول خوب هیچ وقت نمی توانید حال خوب را داشته باشید.

عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای مهدی پر راهی آنتن صبا می شود.

علاقه مندان برای شنیدن این گفتگو می‌توانند به بخش گفتم گفت سایت مراجعه نمایند.

دسترسی سریع