كامران تفتی: با بازگشایی مدارس موافقم

رادیو صبا در برنامه عصر صبا میزبان كامران تفتی شد و با وی درباره بازگشایی مدارس گفتگو كرد.

1400/09/08
|
11:05

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 با موضوعات اجتماعی و فرهنگی همراه مخاطبان می شود.

این برنامه با بخش های متنوع در فضایی شاد تقدیم مخاطبان می شود، یكشنبه ششم آذر در بخش گفتگو این برنامه میزبان كامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون شد و با وی در باره بازگشایی مدارس و آموزش مجازی گفتگو صمیمی داشت.

كامران تفتی در گفتگو با «عصر صبا» درباره بازگشایی مدارس گفت: موافق بازگشایی مدارس هستم البته در امنیت كامل دانش آموزان.
بازیگر خوب كشورمان درباره دوران تحصیلی اش این طور توضیح داد، دوران دبستان دانش آموز آرامی بودم ولی در راهنمایی و دبیرستان كم كم شیطنت ها هم شروع شد.
مجری برنامه سه گزینه به تفتی معرفی كرد و پرسید دوست دارید كدام دوران زندگیتان تكرار شود؟ مدرسه، سربازی و یا كودكی كه در پاسخ شنید، چه در هیچ كدام من از تمام لحظات زندگی ام استفاده كردم و لذت بردم، چه در زندگی در لحظه را دوست دارم.
وی درباره آموزش در مدرسه افزود بچه های این زمانه بسیار با گذشته متفاوتند یعنی كلا زمانه تغییر كرده فرمت آموزش تغییر كرده است.
یك دانش آموز وقتی می تواند اطلاعات مورد نیازخودش را در فضاهای متنوع كسب كند اگر بخواهیم او را مجبور كنیم سر كلاس ها قدیمی بنشیند دل زده می شود آموزش هم باید به روز شوند.
تفتی در پایان در مورد آموزش مجازی گفت: من شخصا بوی مدرسه، هم شاگردی و معلم را دوست دارم و هیچ وقت دلم نمیخواهد یك دوره آموزش مجازی را تجربه كنم.

عصر صبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای مهدی پر راهی آنتن صبا می شود.

علاقه مندان برای شنیدن این گفتگو می‌توانند به بخش گفتم گفت سایت مراجعه نمایند.

دسترسی سریع