فراوانی مرغ در راه است

برنامه طنز سیاسی "صباگونه " در رادیو صبا وقایع سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی روز را با نگاهی طنز برای مخاطبان بازگو می كند .

1400/08/05
|
10:25

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز سیاسی "صباگونه " وقایع سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی روز را با نگاهی طنز برای مخاطبان بازگو می كند .

این برنامه در بخش های مختلف "گفتگوی خیلی ویژه"، "فلفل ریزه میزه"، "شما چی میگید" و "گزارش " با اتفاقات مهم اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی جامعه شوخی می كند .

این برنامه روز جمعه هفتم آبان مروری طنز براین اخبار دارد .

دبیر انجمن صنفی تولیدكنندگان جوجه یك روزه ضمن تمجید از سامانه بازارگاه برای تامین نهاده‌های دامی، اعلام كرد: به ویژه از آبان ماه به بعد تولید جوجه یك روزه به اندازه كافی خواهد بود.

سیاست وزارت علوم برای رفع مشكل صندلی خالی دانشگاه‌ها

وزیر علوم با تاكید براینكه برخی رشته های دانشگاهی داوطلب ندارند، گفت: یكی از دلایل افزایش صندلی هالی خالی در دانشگاه ‌ها این است كه برخی رشته‌های دانشگاهی متقاضی از سوی جامعه ندارند و افراد به آینده كاری فارغ التحصیلان آن رشته‌ها اطمینان ندارند.

در این برنامه هر هفته یك نفر به عنوان چهره برنامه معرفی می شود كه در بخش های مختلف به مرور حواشی و نقد طنازانه اخبار مربوط به آن شخصیت می پردازند.
این هفته تراپ رئیس جمهور سابق آمریكا به عنوان چهره طنز برنامه معرفی می شود .

صباگونه به تهیه كنندگی مینا مولایی و گویندگی هوتن شاطری پور و بازیگری مهبد قناعت پیشه ، اردشیر منظم ، آسیه گرجی و سیدسجاد رضوی روزهای جمعه ساعت 14:30 راهی آنتن صبا میشود.

دسترسی سریع