پیشرفت پله پله در رادیو صبا

برنامه طنز "چه خبر " در رادیو صبا روز جمعه با موضوع پیشرفت پله پله راهی آنتن صبا می شود .

1400/07/01
|
22:59

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه طنز "چه خبر " كه با شعار با خبر باش و بخند از رادیو صبا پخش می شود ، روزجمعه دوم مهر به موضوع پشرفت پله پله اختصاص دارد .

معمولاً ره صدساله را نمی‌شود یك‌شبه رفت، اگر هم بشود، خیلی استثنایی و نادر است و نمی‌توان براساس آن برنامه‌ریزی كرد، آدم‌های موفق معمولاً به حفظ تعادل و نظم در حركت خود پایبند بوده‌اند و سعی كرده‌اند بدون خستگی و پیوسته، پله‌پله بالا بروند.

تلاش و حركت مداوم، نه فقط انرژی و توان فرد را برای ادامه پیشرفت هدر نمی‌دهد، بلكه گام‌به‌گام او را پرتوان‌تر می‌كند. علاوه بر این، حركت آهسته و پیوسته، امكان تصحیح اشتباه‌ها و بازنگری در اولویت‌ها را هم به آدم می‌دهد و با تثبیت و تغییر و تحول در وجود انسان، كمك می‌كند كه او پرتوان و پرانرژی تا پایان راه پیش برود و اهدافش را تحقق بخشد.

دراین برنامه خبرهایی طنز متناسب با موضوع برنامه خوانده میشود ودر بخش های مختلف «دیباچه» (شناسایی و انتخاب خبر)، «به ما چه» (بخش كارشناسی خبر در قالب طنز)، «دیوانچه» (اجرای شعری طنزآمیز درباره خبر انتخاب شده) و «یعنی چه» (جمع بندی و چرایی انتخاب خبر به بررسی آن پرداخته می شود .


برنامه طنز "چه خبر" روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 11:30 به تهیه كنندگی و نویسندگی مهدی استاد احمد و گویندگی سجاد شهرابی، روی موج اف ام 105,5 مگاهرتز پخش می شوذ

دسترسی سریع