صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

مخاطبان می توانند اجرا و گویندگی در رادیو را با شرکت در مسابقه "صباگو" تجربه کنند.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، "برنامه صباگو" عنوان مسابقه ای ست مهیج که در حوزه گویندگی و اجرای برنامه طنز تقدیم مخاطبان می شود.
این مسابقه به علاقمندان این امکان را می دهد تا پشت میکروفن حرفه ای رادیو قرار بگیرند و توانایی خود را در زمینه گویندگی و اجرای برنامه محک بزنند.
در هر برنامه سه شرکت کننده در استودیو حضور دارند که در چهار بخش جذاب و هیجان انگیز با هم به رقابت می پردازند. این بخش ها شامل:

بخش اول: صباسلام
در این بخش شرکت کنندگان در جایگاه یک مجری ، ضمن معرفی خود ، با شنوندگان باب سخن را باز می کنند و کارشناس برنامه امتیاز لازم از این بخش را به هر شرکت کننده اختصاص می دهد.

بخش دوم: صبانثر
در این بخش متونی با محتوای طنز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و نحوه ی خوانش صحیح شرکت کنندگان ارزیابی می شود.

بخش سوم: صبابداهه
در این بخش شرکت کنندگان باید به عنوان یک مجری در یک برنامه فرضی با موضوعی فرضی، جمله ای غیرمرتبط را به موضوع برنامه ربط دهند و به صورت بداهه جملاتی را بیان کنند.

بخش چهارم: صباگزارش
در این بخش شرکت کنندگان بر اساس موضوع در نظر گرفته شده، باید در مقام گزارشگر گزارشی طنزگونه را اجرا کنند.
در نهایت با جمع بندی امتیازات و نظر کارشناسی برنامه از بین چهار شرکت کننده یک نفر به عنوان بهترین مجری و گوینده طناز در"مسابقه صباگو" انتخاب و معرفی می شود.

در این مسابقه جذاب و مهیج، ملیحه مرادی جعفری تهیه کننده ، سجاد کلبادی ن‍ژاد طراح سوال، احمد ایرانی خواه نویسنده و علیرضا تابان گوینده و مجری برنامه ، سعی دارند لحظات مفرحی را برای مخاطبان و علاقمندان به مسابقات رادیویی فراهم کنند.

"مسابقه صباگو" کاری از گروه طنز و سرگرمی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 10:30 از رادیو صبا روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز پخش می شود.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه حضوری، می توانند به شماره 300001055 پیامک بزنند و یا با شماره ارتباطات رادیوصبا 22653043 تماس بگیرند.

مرتبط با این خبر

  • رادیو صبا میزبان انجمن اتیسم شهریار

  • «صباگو» دو ساله شد

  • رادیو صبا: مسابقه گویندگی در رادیو با محوریت طنز

  • صباگو در رادیو صبا

  • مسابقه اجرا و گویندگی در رادیو در زمینه طنز

  • گویندگی در رادیو با محوریت طنز

  • مسابقه اجرا و گویندگی در رادیو با محوریت طنز

  • مسابقه اجرا و گویندگی در رادیو با محوریت طنز