بازی "یادم تورا فراموش"؛ یك نوستالژی هیجان انگیز

محمد امرایی، تهیه كننده برنامه «یادم تو را فراموش» از نحوه اجرای این مسابقه در رادیو صبا گفت.

1397/06/12
|
15:34

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امرایی تهیه كننده برنامه «یادم تو را فراموش» كه از رادیو صبا پخش می شود، گفت: این برنامه مسابقه ای با برداشت آزاد از بازی محلی «یادم تو را فراموش» است و با رویكرد طنز و سرگرمی پخش می شود.

امرایی درباره ارتباط با شركت كنندگان و نحوه اجرای برنامه توضیح داد: یكی از عوامل جذابیت برنامه این است كه ما بدون هماهنگی قبلی با درخواست كنندگان تماس می گیریم و در هر موقعیتی كه باشند غافلگیرشان می كنیم و این خود بابی برای آغاز یك گفتگوی طنزآمیز در شروع مسابقه است. در طول بازی هم اگر هر دو طرف (مجری و شركت كننده) كلمه انتخابی شخص مقابل را در لا به لای كلامش بشنود و نگوید «یادم» طرف مقابل می گوید «یادم تو را فراموش» و كسی كه كلمه «یادم» را نگفته باید جریمه شود.

این تهیه كننده ادامه داد: كل مسابقه بر اساس سوالات چندگزینه ای است كه اگر شركت كننده به یك سوال جواب نادرست بدهد باید از شانس مجدد استفاده كند تا بتواند به جریان مسابقه و سوالات برگردد و شانس مجدد شامل آواز خواندن، لطیفه تعریف كردن، گزارش گرفتن، نمایش بازی كردن و ... می شود.

وی در پایان با اشاره به اینكه مخاطبان رادیو صبا از برنامه های تعاملی به خوبی استقبال می كنند، اظهار كرد: با توجه به بازخوردهایی كه دریافت كردیم، متوجه شدیم مخاطبان فعلی ما تمایل دارند با شركت در مسابقه های رادیویی در ساخت برنامه های تعاملی شاد و مفرح با رادیو صبا سهیم باشند بنابراین در مسیر پیش رو احترام به خواست و سلیقه مخاطبان همواره هدف اصلی ماست.

مسابقه طنز «یادم تو را فراموش» به تهیه كنندگی محمد امرایی و با اجرای محمدرضا قلمبر، مهبد قناعت پیشه و محمد مطلب از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 به مدت 20 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا با مخاطبان همراه است.

دسترسی سریع