امیر حسین وادیدار در «رادیو صبا»

رادیو صبا در برنامه «صباهنگ» میزبان امیرحسین وادیدار خواننده خوب كشورمان شد

1400/10/28
|
13:13


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا برنامه «صباهنگ» هر از شنبه تا چهارشنبه با پخش موسیقی های درخواستی همراه مخاطبان رادیو صبا می شود. این برنامه روز دوشنبه 27 دی ماه میزبان امیرحسین وادیدار خواننده خوب كشورمان شد و با وی درباره موسیقی گفتگو كرد.
در ابتدای گفتگو امیر حسین وادیداربه فعالیت‌های اخیرش در دو سال كرونایی اشاره كرد و گفت: در این دو سال سعی كردنم ترانه هایی را تولید و منتشر كنم و كنسرت آنلاین برای تغییر فضای موجود برگزار كنیم ..
وی افزود : تلاش می كنم آهنگ ها و آثار متفاوت تری تولید كنم و درباره آن تصریح كرد، تولید یك اثر متفاوت نیازمند
وادیدار درباره تولید یك اثر خوب و ماندگار اینطور گفت: عوامل مختلفی در خوب و ماندگار شدن یك اثر موثراست گاهی یك اثر آماده می شود زمانی كه خود عوامل تولید آن را می شنود به نظرشان بسیار جذاب و شنیدنی است ولی بعد از انتشار استقبال لازم را از طریق مخاطب دریافت نمی‌كنیم. یك آهنگ خوب باید به دل مخاطب بنشیدند و برایش ماندگار شود
خواننده خوب كشورمان درباره ورودش به عرصه موسیقی گفت: از زمان دانش آموزی با حضور در گروههای سرود مدرسه پا به این عرصه گذاشتم و كم كم به صورت حرفه ای و هدفمند آن را دنبال كردند
وی افزود: از هواداران و دوستداران بابك مافی بودم و كارها و آثارش را دنبال می‌كردم ،از زمانی كه از آموزشگاه موسیقی فارغ شدم برای درخواست همكاری پیش ایشان رفتنم و تا به امروز نیز با ایشان همكاری می‌كنم.
مجری برنامه از وادیدار پرسید دوست داشتید كدام یك از آهنگ های بابك مافی را شما خوانندگی می كرد و در پاسخ شنید
حواسم نیست وی در ادامه گفت: زمانی كه این ترانه سروده شد و آن را شنیدم به نظرم بسیار جالب و شنیدنی بود كه خدارا شكر مخاطبان هم این ترانه بابك مافی را خیلی دوست داشتند.
امیرحسین وادیدار درباره اجرای كنسرت گفت: كنسرت برای همه هنرمندان این عرصه جذاب است، خواننده یا نوازنده فرقی نمی كند. این كه شما در حضور مخاطبان كاری را اجرا كنید و در لحظه واكنش ها و بازخورد هوادارانتان را ببینید و از آنها انرژی بگیرید بسیار جذاب و لذت بخش است.به اجرای كنسرت فكر می كنم.
در پایان گفتگو وادیدار توصیه ای برای جوانتر های این عرصه داشت و گفت: اگر برای زندگی تان هدف گذاری می كنید باید با ایمان آن را دنبال كنید و ناامید نشوید هر روز در این مسیر استوارتر قدم بگذارید و نگذارید افكار منفی شما را از هدف تان دور كند تا با یاری خداوند نتیجه تلاش زنان را ببینید.
برنامه صباهنگ هر روز ساعت 18:30 از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای فریبا باقری همراه مخاطبان می شود.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به بخش گفتم گفت سایت رادیو صبا شنونده این گفتگو باشند.

دسترسی سریع