علیرضا وكیلی منش :امرار معاش از موسیقی هنر را به بی راه می كشد

رادیو صبا در برنامه صباهنگ میزبان علیرضا وكیلی منش خواننده خوب كشورمان شد

1400/10/15
|
07:33


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا برنامه موسیقی محور «صباهنگ» روز دوشنبه 13 دی میزبان علیرضا وكیلی منش خواننده و آهنگساز خوب كشورمان و واقعی درباره موسیقی گفتگوی صمیمی داشت.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور صباهنگ روز دوشنبه 13 دی ماه میزبان علیرضا وكیلی منش خواننده خوب كشورمان شد.
علیرضا وكیلی منش درباره گذراندن این دو ساله كرونایی گفت: این دو سال مثل همه مردم در خانواده و سعی كردم پروتكل های بهداشتی را رعایت كنم. در این دو سال مشغول ضبط قطعات جدیدی بودند و آلبوم اخیر را منتشر كردم.
وكیلی منش درباره خودش گفت: در سال 1361 در محله یبارك شهریار متولد شدم. اولین استاد آوازم پدرم بودند. آواز خوانی در خانواده ما ارثی است من 9 عمو دارم كه همه آنها صدای خوبی برای آواز خوانی دارند.
پس از آن افتخار شاگردی در محضر اساتیدی چون (استاد محمد علی كیان نژاد، استاد كریم صالح عظیمی، استاد سید نورالدین رضوی سروستانی، استاد حمیدرضا نوربخش و استاد محمد رضا شجریان)را داشتم.
وی در باره نگاهی شغلی به موسیقی گفت: شغل من موسیقی نیست و به آن نگاه اقتصادی ندارم، من به این معتقد هستم كه اگر به موسیقی به عنوان راه امرار معاش نگاه كنیم هنر به بی راهی می رود، باید سفارشی كار كنم كه در این صورت در انتخاب ها دچار محدودیت می شوم.
علیرضا وكیلی منش در گفتگو را رادیو صبا، هادی حسینی را به عنوان جوان تازه وارد به موسیقی معرفی كرد و گفت: با استعداد و ذوقی كه از او سراغ دارم میدانم كه روزی از برزگان این عرصه می شود.
وكیلی منش درباره فضای مجازی این طور توضیح داد، امروزه فضای مجازی جزئ انگار ناپذیر در زندگی همه شده است و باید آن را در زندگی روزمره قبول داشته باشیم و با مدیرت از آن بهره مناسب را ببریم.
وكیلی منش در پایان به تازه واردان عرصه مویسقی گفت: همیشه به خدا توكل داشته باشید و اگر قرار شد وارد هر عرصه ای شودید ، هنر، موسیقی، ورزش و ...با دست پر ورود كنید در این را اول خوب بیاموزید كه اگر با دست خالی وارد شوید زود باید عقب نشینی كنید.
برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای فریبا باقری راهی آنتن صبا می شود.
رایو صبا را روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع