حسین توكلی: چتری دو به زودی منتشر می شود.

حسین توكلی خواننده خوب كشورمان در گفتگو با «رادیو صبا» از انتشار كارهای جدیدش خبر داد.

1400/09/09
|
11:37

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه با بخش های متنوع هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 به مدت 90 دقیقه راهی آنتن رادیو صبا می شود.
صباهنگ روز دوشنبه هشتم آذر میزبان حسین توكلی از خوانندگان جوان كشورمان شد و با وی درباره آثارش گپ و گفت صمیمی داشت.
حسین توكلی متولد 1362 و اهل خرمشهر از خوانندگان نسل جوان كشور كه 12 سال سابقه فعالیت در موزیك دارد.
حسین توكلی با صدایی مخملی و پر طنین را از نظر ردیف صوتی می توان با محمد اصفهانی و از نظر سبك خوانندگی با محمد علیزاده همطراز دانست، وی در گذشته بازیگر تئاتر بوده و در كنار فعالیت های هنری، قاری قرآن نیز بوده است..
حسین توكلی از سال 1390 برای همیشه به تهران هجرت كرد تا در پایتخت با گستردگی بیشتری آثارش را ارائه نماید.
از خصوصیات اخلاقی حسین توكلی باید به خوش رو و خندان بودنش اشاره كرد.
وی از نظر پشتكار و تلاش برای ارائه كارهای برتر مثال زدنی است.
حسین توكلی دارای 4 آلبوم توهم؛ اگه تو نبودی؛ بهونه؛ یه لحظه و چندین تك ترانه می باشد.
وی در دو دوره جشنواره تولیدات مراكز صدا و سیمای كشور به عنوان برتری دست یافت كه باعث افتخاری افزون برای صدا و سیمای مركز آبادان و مردم عزیز شهرهای آبادان و خرمشهر گردید.
این خواننده جوان در گفتگو با برنامه صباهنگ به معرفی برخی از آهنگ های خود پرداخت و خبر از انتشار ترانه شادی به نامه «نگام كردی» داد و در باره آن گفت: «نگام گردی» ترانه ای شاد با محتوایی است كه یادآورترانه دهه 60و 70 است ، این كار را می توان نوعی ترانه نوستالیژی نیز معرفی كرد.
وی افزود: شعر ترانه را محمد مباركی سروده و تنظیم كنندگی آهنگ با امیر حیدری بوده و ملودی كار را نیز هنرمندجوانی به نام علی فناور آماده كرده است كه امیدوار مورد پسند مردم قرار بگیرد.
دراین گفتگو حستن توكلی ترانه هایی چون« چتری، دریابم، عشق خوش آرایش » به عنوان پر شنونده ترین كارهای خود نام برد و درباره ویژگی مشترك این ترانه ها گفت:من روی متن ترانها بسیار حساسم به این معتقد هستم كه شنونده با گوش دادن به یك آهنگ علاوه بر موسیقی و ملودی خوب باید متن حرفه ای و خوبی نیز دریافت كند و راز ماندگاری یك ترانه را در سال های سال قوی بودن شعر و متن ترانه می دانم علاوه بر موسیقی و ملودی كار.
در پایان توكلی از دریافت مجوز متن ترانه جدیدی به نام «ضربه كاری» خبر داد و گفت : این ترانه جدید با فضایی كاملا شاد تولید میشود به طوری كه می توان آن را به عنوان «چتری 2» نام برد.
حسین توكلی دراین سوال مجری كه «دوست دارید بازیگری هم كنید؟» گفت: پیشنهادی دراین مورد نداشته ام ولی می دانم كه اگر جلوی دوربین بروم خوب بازی می كنم ، بازیگری دغدغه من نیست ولی ازاگر پیشنهاد خوبی داشته باشم استقبال می كنم.
برنامه «صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای مهبدقناعت پیشه تقدیم شنوندگان می شود.

علاقه مندان می توانند این گفتگو را در بخش گفتم گفت سایت بشنوند.

دسترسی سریع