سهراب پاكزاد: تمام ثانیه های یك آهنگ باید طلایی ساخته شوند.

سهراب پاكزاد در گفتگو با برنامه صباهنگ گفت:یك خواننده در یك ترانه 4 دقیقه فرصت تاثیر گذاری دارد

1400/09/07
|
10:32

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.

این برنامه با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تكمیل شعر»، «تركیب ترانه» و «نمایش ترانه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 به مدت 90 دقیقه راهی آنتن رادیو صبا می شود.
این برنامه روز شنبه ششم آذر میزبان سهراب پاكزاد خواننده خوب كشورمان شد و با وی درباره موسیقی و بازیگری گفتگو كرد.

سهراب پاكزاد متولد 14 فروردین 1360 در تهران، خواننده است فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه علم و صنعت میباشد، او ساكن فرمانیه تهران می باشد بجز خوانندگی آهنگسازی نیز می كند.

در سال 1380 نواختن گیتار را بدون داشتن استاد شروع كرد و بعد از چند سال جهت تكمیل آن به كلاسهای استاد فیض ا لله..مداح پیوست و در این كلاسها بود كه با امیر طبری آشنا شد و خیلی‌ زود شروع به آهنگ سازی و ترانه سرایی كرد.

اولین قطعه ای كه با آهنگسازی و ترانه سرا یی و خوانندگی سهراب پاكزاد منتشر شد قطعه ی زیر بارون بود كه سال 1385 شنیده و مورد پسند مخاطبین قرار گرفت.

سهراب پاكزاد در این گفتگو با این برنامه با توجه به تجربه خوانندگی و ترانه سرایی اش گفت: اگر خواننده در هر یك از حرفه ای مرتبط با تولید اثرش تجربه داشته باشد مثلا بتواند شعر ترانه را بنویسد یا ملودی كار را آماده كند، دانستن هر یك از این هنر ها به او كمك می كند خروجی بهتری داشته باشد.
پاكزاد در گفتگو با مهبد قناعت پیشه مجری برنامه درباره پیشنهاد های بازیگری كه به وی شده توضیح داد، یكسری پیشنهاد داشته ام و فیلمنامه هایی را هم خوانده ام ولی هنوز چیزی را نپسندیده ام، ولی سینما و بازیگری را دوست دارم و در آینده فرصتی شود حتما به سمت آن می روم.
پاكزاد در باره نقش چهره و زیبایی ظاهر در موفقیت خواننده توضیح داد، این مسئله بی تاثیر نیست ولی موسیقی شنیداری است كار یك خواننده باید سرشار از احساس و صدای خوب باشد تا به دل بنشیند.
وی افزود:من همیشه گفته ام یك ترانه و آهنگ نهایت 4 دقیقه است خواننده باید برای تك تك این ثانیه ها برنامه داشته باشد، همیشه پس تمام ثانیه ها باید طلایی ساخته شود تا تاثیر گذار باشد.
برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای مهبدقناعت پیشه تقدیم شنوندگان می شود.
علاقه مندان می توانند برای شنیدن این گفتگو به بخش گفتم گفت سایت مراجعه نمایند.


دسترسی سریع