اشكان كمانگری: كار حرفه ای شهرت می آورد.


اشكان كمانگری خواننده خوب كشورمان در گفتگو با برنامه صباهنگ تولید اثر حرفه ای را عامل شهرت دانست

1400/09/04
|
21:36

.
به گزارش روابط عمومی رادیو صبا برنامه موسیقی محور صباهنگ هر روز میزبان یكی از هنرمندان عرصه موسیقی می شود. روز چهارشنبه دوم آذر این برنامه میزبان اشكان كمانگری خواننده خوب كشورمان شد.

اشكان كمانگری متولد 28 مرداد 1363 در گرگان، خواننده است

با نواختن سنتور موسیقی را شروع كرد سپس رو به آواز خوانی آورد و حالا سالهاست در فستیوال و كنسرت های خارج از كشور، افتخار آفرینی می كند.
در سال 1374 وقتی 11 ساله بود موسیقی را با یادگیری سنتور زیر نظر ناصر صفایی در گرگان شروع كرد تا اینكه برای فعالیت حرفه ای سال 81 به تهران مهاجرت كرد.

در تهران به سمت آواز كشیده شد كه به این ترتیب محضر اساتیدی چون دكتر حسین عمومی، مظفر شفیعی، محمدرضا شجریان و حمیدرضا نوربخش بهره برد.
اشكان كمانگری در سال 2009 موفق شد بخشی از موسیقی متن فیلم مستند Home ساخته كشور فرانسه، كه موضوع آن تنوع حیات در كره خاكی است را بخواند.
كمانگری در گفت و گو با صباهنگ درباره ورودش به عرصه موسیقی گفت: از كودكی به خوانندگی و آواز علاقه داشتم و همین علاقه روشنگر مسیر زندگی من شد تا الان و خداراشكر خانواده نیز همیشه همراه من بودند و مراتشویق كردند.
وی درباره موسیقی و هنر گفت: از بیرون هنر و موسیقی بسیار زیباست فضایی آرمانی، دل انگیز، شاد و لذت بخش ولی تولید یك اثر هنری بسیار سخت است چون هنر و موسیقی در ایران سابقه زیادی دارد نتیجه كار یك هنرمند در آن سابقه زیاد مقایسه می شود. در خواننده جوان و مشهور كشورمان توصیه ای برای جوانانی كه به دنبال شهرت می‌روند داشت و گفت: به نظر من در هر حرفه یا هنری كه هستند كار را به نحو احسنت انجام دهند و به اصل كار بپردازند و از حاشیه پرهیز كنند، لازم نیست به دنبال شهرت رفت كار خوب و درست خود به خود شهرت می آورد.
برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و با اجرای فریبا باقری ساعت 18 تقدیم مخاطبان می شود.
برای شنیدن این گفتگو می توانید به بخش گفتم گفت سایت مراجعه نمایید.

دسترسی سریع