عمران طاهری: دوست دارم نجار شوم

عمران طاهری خواننده ترانه های بندری در گفتگو با رادیو صبا از علاقه اش به شغل نجاری گفت.

1400/09/03
|
15:01


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، روز سه شنبه دوم آذر برنامه «صباهنگ» میزبان عمران طاهری از خوانندگان جنوبی كشور بود و با وی گفتگو صمیمی درباره موسیقی داشت.
در ابتدای گفتگو عمران طاهری از آنتن رادیو صبا به مادرش ابراز عشق كرد و یك پیام عاشقانه برای همسرش فرستاد و گفت: مردم سرزمینم ایران عشق من هستند.
ناصر عبدللهی مرا به خوانندگی دعوت كرد
در «صباهنگ» طاهری درباره نحوره وردش به عرصه موسیقی و خوانندگی توضیح داد، من بچه هرمزگانم، آب و هوای جنوب همه را خواننده و نوازنده می كند ،اگر توجه داشته باشید همه جنوبی ها در خانه همیشه آهنگ و ترانه ای را زمزمه می كنند ،من هم به عنوان یك جنوبی مستثنا نبودم، از بچگی به موسیقی علاقه داشتم در ابتدا آهنگساز و نوازده بودم ، ولی به اسرار استاد مرحومم ناصر عبدللهی شروع به خوانندگی كردم كه خدارا شكر مورد استقبال مردم هم قرار گرفت.
وی در ادامه یك توصیه برای كسانی كه تازه وارد حوزه موسیقی می شود داشت و گفت: به نظر من كسانی باید وارد این عرصه شوند كه استعداد دراین زمینه داشته باشند وی علاقه به موسیقی را نشانه ی داشتن استعداد درآن عنوان كرد و گفت: هر كس به یك حرفه علاقه نشان دهند نشانه استعداد او در آن است.
وی در ادامه گفت: من از تازه واردان این عرصه می خواهم به موسیقی به عنوان تفریح و سرگرمی نگاه نكنند و آن را حرفه ای دنبال كنند، البته همیشه به یاد داشته باشند كه موسیقی شغل دوم است، باید در كنار آن كار دیگری داشته باشند تا به كمك آن در موسیقی پیشرفت كنند.
خواننده ترانه های بندری از علاقه اش به نجاری اشاره كرد وگفت: اگر خواننده نمی شدم نجار می شدم ، همیشه كار با چوب را دوست داشتم اگر فرصتی داشته باشم حتما دنبالش می كنم.
در پایان گفتگو عمران صلاحی با عبارت های كوتاه نظر و احساسش را درباره خوانندگان جنوبی كه مجری نام برد نشان داد.
ناصر عبداللهی، هنرمند تمام معنا
غلامرضا صنعتگر، رقیق مهربان و با معرفت
رضا صادقی، هنرمند تلاشگر
امید جهان ، هم خطه ای خوب من
محمود جهان، مرد شریف و مهربان
برنامه «صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 راهی آنتن صبا می شود.این برنامه در هفته جاری به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای فریبا باقری تقدیم مخاطبان شد.

دسترسی سریع