"صباهنگ " مخاطبان را با ترفند های ساخت طنز آهنگ آشنا می كند.

رادیو صبا در برنامه "صباهنگ " با فرزاد شیر محمدی صداپیشه و دوبلور در مورد ترفند های ساخت طنز آهنگ گفتگو داشت .

1400/07/21
|
11:20

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، فرازد شیر محمدی دوبلور و گوینده رادیو مهمان تلفنی برنامه "صباهنگ" رادیو صبا شد.

رادیو صبا با راه اندازی سامانه هدهد در سایت رادیو صبا به آدرس Radiosaba.ir باهدف دریافت فایل های صوتی و مكتوب شنوندگان این شبكه در حوزه طنز ،آنها را به ساخت طنز آهنگ دعوت می كند با این رویكرد با در برنامه صباهنگ با هنرمندان این حوزه گفتگو می كند.


فرزاد شیر محمدی خواننده و صداپشه رادیو درگفتگو با فریبا باقری مجری رادیو صبا درباره ساخت طنز آهنگ ها و كاور ترانه ها به صورت طنز توضیح داد ودرباره آن گفت:كار اصلی من گویندگی و دوبله است. از آنجاكه قبل از آن كار خوانندگی هم می كردم به صورت اتفاقی در كارهایی دوبله ای كه برای شبكه پویا انجام می دادم وارد حوزه ساخت و خوانندگی طنز آهنگ برای انیمیشین ها شدم، پس نظر تخصصی در این حوزه ندارم ،ولی با تجربه شخصی خودم می گویم چیزی كه باعث موفقیت در این زمینه می شود، شناخت از طنز و شعر و حتما شناخت موسیقی است.
وقتی شما آهنگ وترانه اصلی را می شنوید باید ملودی های آن را بشناسید تا زمانی كه می خواهید شعر و آهنگ را جایگزین كنید موفق باشید .
اگر به صورت تخصصی شناختی از موسیقی ندارند حداقل شنونده خوبی باشند تا بتوانید موفق باشید..

وی دراین گفتگو به زبانی ساده برای مخاطبان راهكارهایی اولیه ساخت طنز آهنگ با ترفند های ساده ای را توضیح داد.

برنامه موسیقی محور "صباهنگ "هر روز از شنبه تا چهار شنبه به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای فریبا باقری ساعت 18 تقدیم مخاطبان رادیو صبا می شود

دسترسی سریع