بهنام برار :گوش و هوش قوی لازمه یك تقلید صدای خوب

بهنام برار از هنرمندان تقلید صدا در گفتگو با برنامه صباهنگ داشتن گوش و هوش قوی را لازمه یك تقلید صدای خوب عنوان كرد.

1400/07/19
|
11:05

تقلید صدا هنر و مهارتی است كه همه‌مان از دوران بچگی، چه در جنگ‌های شادیِ مدرسه و دانشگاه، چه از طریق برنامه‌های شاد رادیــو و تلویزیون، با آن آشنا و از شنیدن صدای بالگرد، موتور، شخصیت‌های كارتونی و سازهای مختلف و...، از دهانِ هنرمندی با توانایی تقلیدصدا، ذوق زده شدیم.
اما این روزها توجه هنرمندان تقلیدصدا بیشتر به تقلید صدای چهره‌های معروف و اجرای ترانه‌های محبوب روز معطوف شده و برخی از آن‌ها می‌توانند درست شبیه خواننده اصلی، با همان صدا و حركات، یك اثر را اجرا كنند و مخاطب را از این همه شباهت، متعجب و البته از این طریق، حسابی كسب‌درآمد كنند.

رادیو صبا روز یكشنبه در برنامه صباهنگ میزبان بهنام برار از هنرمندان جوان تقلیدصدا بود .وی در گفتگو با فریباباقری مجری برنامه ، گوش شنوا و تمرین مستمر را راز تقلید خوب یك صدا عنوان كرد و گفت : اگر بخواهیم یك صدا را خوب تقلید كنیم اول باید شنوده خوبی باشیم در هر یك از حوزه های صدا از ساخت طنز ترانه و تقلید صدا تا دوبله باید گوش قوی و هوش قوی كنار آن داشته باشیم .

وی در این برنامه با تقلید صدای بازیگران سریال پایتخت لبخند بر لبان مخاطبان ایجاد كرد و در ادامه تمرین و استمرار در آن را لازمه رسیدن به موفقیت در تقلید خوب یك صدا دانست .

برنامه "صباهنگ" در هفته جاری به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای فریبا باقری هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 تقدیم مخاطبان می شود .

دسترسی سریع