رادیو صبا میزبان هنرمند كار آفرین شد.


فرهاد سلطانی خواننده خوب كشورمان در گفتگو با برنامه "صباهنگ" از فعالیت خود در تولید كفش ایرانی گفت .

1400/06/31
|
14:04


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، "صباهنگ"برنامه موسیقی محور رادیو صبا كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند، این برنامه هر روز میزبان یكی از خوانندگان خوب كشورمان می شود.

فرهاد سلطانی خواننده خوب كشورمان در گفتگو با مهبد قناعت پیشه مجری برنامه صباهنگ گفت: علاوه بر موسیقی در حوزه تولید كفش ایرانی هم فعال هستم و حدود 10 سال است كه در این زمینه كار می كنم .

من كارم را در زمینه هنر با پیكرتراشی شروع كردم ،ولی از وقتی دستگاها جای كاردست را گرفتند و ازرش كار دست پایین آمد به سمت تولید كفش رفتم به نظرم این هم یك كار هنری است به حضوص كه كفش ایرانی امروزی در بازار جهانی مطرح است و قابل رقابت با برندهای دنیا است .
سلطانی در باره كار موسیقی در روزهای كرونایی گفت : شرایط كار برای هنرمندان موسیقی با تعطیل شدن كنسرت ها بسیار سخت بوده و تولید موسیقی نیز با شرایطی كه نیاز به حفظ پروتكل های بهداشتی در محیط سربسته استودیو ها برایمان خطرناك بود.

در ادامه فرهاد سلطانی از آخرین كارهای خود گفت : به تازگی تیتراژ یك فیلم سینمایی به نام سلول انفرای را خواننده ام كه به زودی اكران می شود و كاری برای صدا و سیما آماده كرده ام به نامه «ایران میهن من» كه امیدوارم مورد پسند قرار بگیرد.

برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد راهی آنتن صبا می شود.

شنوندگان می‌توانند این گفت و گو را از آرشیو برنامه صباهنگ از سایت شبكه رادیویی صبا Radiosaba.ir یا برنامه كاربردی ایرانصدا بشنوند.


دسترسی سریع