نوید عبدللهی : به دنبال این هستم كه موسیقی در زندگی ام جایگاه اول را داشته با شد.

رادیو صبا در برنامه صباهنگ میزبان نوید عبدللهی خواننده و شاعر خوب كشورمان شد.

1400/06/29
|
11:54

نوید عبداللهی متولد 1368 در بندرعباس، خواننده و شاعر است.

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار كامپیوتر در مقطع كارشناسی است، او پسر ارشد مرحوم ناصر عبداللهی است،وی موسیقی را از دوران كودكی با كمك پدر یاد گرفت.

ولی خوانندگی را یك سال بعد از فوت پدر در سال 1386 شروع كرد و از سال های 88 -89 چندین اجرا در بندرعباس داشت و از سال 94 اجراهای خود را از بازخوانی اهنگ های پدر مرحومش پیگیری نمود.

نوید عبدللهی در گفتگو با مهبد قناعت پیشه مجری برنامه صباهنگ گفت : پنج سال است كه به صورت جدی موسیقی را دنبال می كنم وقرار بود آلبومی در دست تولید دارم كه متاسفانه كرونا و اتفاقات دیگر انتشار آن را به تاخیر انداخته انشالله به زودی منتشر می شود .
خواننده جوان كشورمان افزود :ساز تخصصی من گیتار است و گاه گاهی ملودی هایی هم می سازم ولی موسیقی شغل و حرفه اصلی من نیست ولی در تلاش هستم كه موسیقی جایگاه اول از نظر حرفه را در زندگی من داشته باشد .

پسر ناصر عبدللهی در پایان گفت : خوانندگی را از پدرم به ارث بردم و تلاش می كنم میراث دار خوبی باشم و تمام سعی من این است كه یاد پدر را به خوبی زنده نگه دارم .
امیدوارم موسیقی را به گونه ای ادامه بدهم كه دوست داران و شنوندگان مرا فقط نه تنها به عنوا ن یادگار ناصر بلكه به عنوان یك خواننده مستقل دنبال كنند.

صباهنگ هر روز از ساعت 18 به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای مهبدقناعت پیشه راهی آنتن صبا میشود.

شنوندگان می‌توانند این گفت و گو را از آرشیو برنامه صباهنگ از سایت شبكه به آدرس Radiosaba.ir یا برنامه كاربردی ایرانصدا بشنوند.


دسترسی سریع