خشایار اعتمادی در گفتگو با رادیو صبا عنوان كرد، از مخاطبان گلایه مندم و با عرصه حرفه ای موسیقی خداحافظی می كنم

خشایار اعتمادی در گفتگو با «صباهنگ» رادیو صبا درباره خداحافظی اش از دنیای موسیقی توضیحاتی ارائه كرد.

1401/05/03
|
13:45
به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور«صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه با پخش موسیقی های درخواستی و گفتگو با هنرمندان این حوزه آخرین اخبار و حواشی موسیقی را به اطلاع مخاطبان می رساند.
خشایار اعتمادی در گفتگو با «صباهنگ» رادیو صبا درباره خداحافظی از دنیای موسیقی توضیح داد، این روزها در موسیقی اشعار خوبی نمیشنوم، ساختار خوبی نمی بینم و فضای خوبی را برای كار كردن نیافتم. البته از جوانانی كه جویای نام و شهرت هستند گلایه ای ندارم، گلایه من از مخاطبان است.
وی افزود: بازار موسیقی هم مثل همه بازار ها متاثر از عرضه و تقاضا است، امیدوارم خود مخاطبان متقاضی آثار فاخر و پر محتوا تر باشند تا شاید اتفاقات خوبی رقم بخورد و من به همین دلایل از عرصه حرفه ای خداحافظی كردم.
اعتمادی در ادامه گفت: متاسفانه امروزه در حوزه موسیقی آثار فاخر و با كیفیت كمتر می شنویم امیدوارم به همت مدیران و مسئولان سازمان هایی مثل صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اتفاقات خوبی برای این هنر پیش بیاید مثل 30 سال پیش كه همه یعنی مسئولین، خبرنگاران، رسانه ها، هنرمندان و مخاطبان دست به دست هم دادند تحولی در دنیای موسیقی ایران رقم زدند.

برنامه «صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی سیامك احمدی پور، اجرای فریبا باقری و هماهنگی پویا رضایی تقدیم مخاطبان رادیو صبا می شود.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رادیو صبا و بخش بگو مگو شنونده این گفتگو باشند

دسترسی سریع