حاشیه ی كنسرت گرشا رضایی برنامه ریزی شده بود

مدیر برنامه های گرشا رضایی درباره حاشیه كنسرت گرشا رضایی درزاهدان در گفتگو با رادیو صبا توضیح داد

1401/04/15
|
11:42


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور این شبكه رادیویی است كه با رویكرد پخش ترانه های درخواستی مخاطبان راهی آنتن می شود این برنامه در كنار پخش ترانه، آخرین اخبار حوزه موسیقی را به اطلاع مخاطبان می رساند و به بررسی حواشی آن می پردازد.
روز سه شنبه 14 تیر این برنامه به بررسی ویدیو منتشر شده از اجرای كنسرت گرشا رضایی در زاهدان پرداخت.

گرشا رضایی چند روز قبل كنسرتی در زاهدان داشت. ویدئویی از این اجرا در شبكه‌های اجتماعی منتشر شده كه نشان می‌دهد یكی از تماشاچیان حاضر در سالن در میانه‌ی كنسرت فریادزنان از رضایی می‌خواهد كه پلی بك اجرا نكنند. رضایی در پاسخ شروع به تحقیر این تماشاچی می‌كند. او پس از تمسخر تماشاچی معترض مدعی می‌شود گروهش از بهترین موزیسین‌های ایران و دنیا در سبك پاپ هستند و ...
حاجی زاده مدیر برنامه ای گرشا رضایی این اتفاق را در برنامه «صباهنگ» رادیو صبا این طور توضیح داد، از اول اجرا این فرد تماشاچی با طنازی و بی احترامی به عوامل اجرای كنسرت شروع به توهین كرد، نوازنده ها و خواننده را مسخره می كرد، قطعا خود فرد فیلم كامل این ماجرا را دارد، ما بارها به ایشان تذكر دادیم از حراست سالن خواستیم كه با ایشان برخورد كننده چون ریتم برنامه را به هم می ریخت.
ولی متاسفانه در برخی موقعیت ها و شهرستان ها به دلایل امنیتی به خاطر تشویشی و تشنجی كه در سالن ایجاد می شود، نمی توان با آنها برخورد كرد. در تهران اگر یك خانم روسری اش عقب برود حراست سالن به راحتی و بدون حاشیه به او تذكر می دهند ولی در برخی شهرستان ها نمی توان با تماشاچی ها برخورد كرد.
مدیر برنامه های گرشا رضایی گفت: اگر به صورت كارشناسی تمام كارهای گرشا رضایی بررسی شود متوجه می شوید كه هیچ سابقه پلی بكی در كارهایش وجود ندارد حتی در اجراهای سازمانی با هزینه مناسب هم حتی پلی بكی وجود نداشته است.
وی افرود: پشت این ماجرا یك تیم قرار دارد و برنامه ریزی شده است اگر فیلم كامل این اتفاق را ببینید متوجه می شوید كه این جمله ای كه از گرشا رضایی منتشر شد كه می گوید «خاكبرسرشان» خطابش كسانی است كه به این نظام ، دولت ، مردم ، اجتماع و هنرمندان آسیب می زنند.
مدیر برنامه های گرشا رضایی گفت: حدس می زنیم كه چه كسی پشت این ماجرا است ولی بنا به دلایلی نمی توانیم اسم ببریم و این فقط یك حدس است، البته در باره این اتفاق شب گذشته گرشا رضایی در صفحه شخصی خود به مردم توضیح داده است.
برنامه «صباهنگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 با اجرای فریبا باقری و تهیه كنندگی سیامك احمدی پور تقدیم مخاطبان می شود علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رادیو صبا و بخش «گفتم گفت» شنونده این گفتگو باشند

دسترسی سریع