محمدحسین توتونچیان: كنسرت نمایشی «سی صد» را رایگان برگزار می كنم


محمدحسین توتونچیان تهیه كننده موسیقی در گفتگو با رادیو صبا مسئولین را به یك چالش دعوت كرد و گفت اگر استادیوم آزادی را به من بدهند كنسرت نمایشی «سی صد» را رایگان برگزار می كند

1401/04/07
|
10:20به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تكمیل شعر»، «تركیب ترانه»، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19 راهی آنتن رادیو صبا می شود.
محمدحسین توتونچیان تهیه كننده بزرگ موسیقی در گفتگو با «صباهنگ» درباره افزایش قیمت بلیط كنسرت ها به این صورت توضیح داد كه، هزینه تمام شده برگزاری كنسرت برای تهیه كنندگان چند برابر شده است، هزینه هایی مثل اجاره بهای سالن ها، هزینه های نور و تجهیزات و اجرای هنرمندان واین منجر به افزایش قیمت بلیط ها شده است.
توتونچیان در این گفتگو درباره كنسرت نمایش سی صد توضیح داد، این كنسرت نمایش كه هم اكنون در حال برگزاری در كاخ موزه سعدآباد است برای حضور دوستداران فرهنگ و هنر بلیط های 70 هزار تومانی نیز در نظر گرفته شده است، البته در فضای باز محوطه كاخ سعدآباد نیز سازه‌هایی با ظرفیت 4000 صندلی ساخته شد. این سازه‌ها به گونه‌ای طراحی شدند كه تمام مخاطبان و در هر جایگاهی كه بلیت تهیه كرده‌باشند، بتوانند به صحنه اشراف داشته باشند و از نمایش لذت ببرند.
مجری برنامه از توتونچیان پرسید «نظر شخصی شما درباره كنسرت نمایش سی صد چیست؟» و در جواب شنید، به عنوان تهیه‌كننده این اثر نمی توانم مستقیم نظری بدهم ولی می توان منتقل كننده نظر مسئولین و اهالی فرهنگ درباره این كنسرت باشم این برنامه طوری نظر آنها را جلب كرد كه به من پیشنهاد دادند برای اجرای این نمایش در شهرستان ها نیز از ما حمایت می كنند.
محمدحسین توتونچیان در ادامه با یك پیشنهاد مسئولین حوزه موسیقی را به چالش دعوت كرد و گفت: من از آنتن همین شبكه اعلام می كنم كه من تمام هزینه های بازیگران، گروه حركت و اجرای یك شب كنسرت نمایشی سی صد را تقبل می كنم و كنسرت رایگان برگزار می كنم، در صورتی كه استادیوم آزادی را برای یك اجرا به ما بدهند.
«صباهنگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 به مدت 60 دقیقه به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای مهبد قناعت پیشه از رادیو صبا پخش می شود.

علاقه مندان می توانند در بخش گفتم گفت سایت رادیو صبا شنونده این گفتگو باشند.

دسترسی سریع