«صبامك » با موضوع بخشش راهی آنتن صبا می شود

برنامه مخاطب محور «صبامك» به اهمیت بخشش در زندگی می پردازد.

1400/10/20
|
08:28


كمتر كسی را در این دنیا می‌شناسیم كه اشتباهی نداشته باشد و كارهایش روی حساب و كتاب باشد. اكثر ما دارای خطا و اشتباه هستیم، اگر طرف مقابل ما دیدگاهی مانند این داشته باشد كه كارهای اشتباه ما را با انجام دادن همان مارها جبران كند، زندگی سخت خواهد ‌‌. اما اگر نگاه او این باشد كه از اشتباهات دیگران به صورت كریمانه بگذرد و بخشش را سرلوحه زندگی خود قرار دهد، زندگی شیرین خواهد شد هم برای او و هم دیگران.
برنامه مخاطب محور صبامك روز سه شنبه 21 دی با موضوع بخشش راهی آنتن می شود و پاسخگوی پیامك های مخاطبان با این موضوع می شود.
در این برنامه پیامك های ارسالی مخاطبان به سامانه 300001055 با موضوع بخشش خوانده می شود و بالحنی شیرین و شعر گونه شیدا زینی پاسخ داده می شود.

دراین برنامه پیام های تلفنی مخاطبان با شماره 27861055 با موضوع بخشش پخش می شود و محمد اوزی گوینده برنامه پاسخگوی آنها می شود.صبامك با روایت داستان های كوتاه با موضوع بخشش یادآور اهمیت نقش بخشش در زندگی می شود.
«صبامك» كه اجرای آن را استاد محمد اِوَزی و شیدا زِینی بر عهده دارند، از شنبه تا پنج شنبه ساعت11صبح به مدت 30 دقیقه به تهیه كنندگی محمد اوزی از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع