با مرورگر1055 جویای نام مناسب برای برندینگ باشید

برنامه علمی "مرورگر 1055" به روایت رویدادها و وقایع جالب علمی در رادیو صبا می پردازد.

1400/06/16
|
09:14

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، "مرورگر 1055" روز چهارشنبه 17 شهریور به بررسی جایگاه نام در برندینگ و موفقیت یك برند می پردازد.

انتخاب نام برند یا نامگذاری برند یكی از مهم ترین مراحل در طراحی هویت یك برند است، چرا كه اغلب، نقش اصلی را در میان عناصر اصلی برندینگ و جایگاه سازی را بازی می­كند و تداعیات ذهنی قدرتمندی را در زمینه­ ی محصول یا خدمات به صورت فشرده، مختصر و مفید ارائه می دهد.

نام­ها جزو مؤثرترین ابزارهای ارتباط برند با مخاطبان به شمار می­ آیند. آگهی­ های تبلیغاتی معمولاً حداكثر به مدت پنجاه ثانیه نمایش داده می­شوند، در حالی كه مشتریان به سادگی تنها در مدت چند ثانیه نام برند را مورد توجه قرار می­دهند و مفهوم آن را در ذهن ثبت می­ كنند یا آن را به حافظه­ ی خود می­ سپارند.مرورگر1055 كه به مرور رویدادهای جالب و جذاب علمی می پردازد ،نامگذاری برند قسمت حیاتی فرآیند مدیریت برند معرفی می كند كه مواردی از قبیل جایگاه یابی، طرح و نشان، بسته بندی و سایر ویژگی های سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد.

این برنامه با گفتگو با كارشناس و خبرنگاران علمی درباره حوزه های مختلف علم مروری بر دنیای شبه علم و رویدادهای جالب و جذاب علمی دارد .


این برنامه با تهیه كنندگی و اجرای محمد امرایی و نویسندگی علی بنه گزی و حضور كارشناسان وگزارشگران مختلف هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:30 تقدیم مخاطبان می شود .

دسترسی سریع