رادیو صبا با مرورگر 1055 به دنبال تغذیه سالم

"مرورگر 1055 " برنامه علمی رادیو صبا است كه با نگاهی طنز به مرور رویدادهای جالب و جذاب علمی می پردازد.

1400/06/12
|
11:19

یكی از اساسی ترین مواردی كه به سلامت جسم و نیز رشد بدن كمك می كند، تغذیه سالم و صحیح است. افرادی كه خواهان یك جسم سالم هستند و راه آن را تغذیه درست می دانند، روز شنبه 13 شهریور شنونده برنامه مرورگر 1055 " در رادیو صبا باشند.

این برنامه كه به مرور رویدادهای جالب و جذاب علمی می پردازدو با گفتگو با كارشناس و خبرنگاران علمی درباره حوزه های مختلف علم مروری بر دنیای شبه علم و رویدادهای جالب و جذاب علمی دارد، روز شنبه در مرورگر 1055 برای شنوندگان این نكات عنوان می شودكه تغذیه سالم تنها یك رژیم غذایی نیست، بلكه یك سبك زندگی ست كه در هر سن و سالی كه هستید، باید به آن روی آورید.

برای داشتن یك تغذیه صحیح باید بدانید چه غذاهایی برای شما مفید هستند. در این رژیم ما به سراغ خوراكی هایی می رویم كه از مواد شیمایی عاری باشند. میوه، سبزیجات، غلات، چربی های سالم و پروتئین ها از موادی هستند كه باید در رژیم تان جای دهید. از این رو باید دور مواد فرآوری شده و حاوی چربی های ناسالم، شكر، نمك و افزودنی ها را خط بكشید. اگر این روند را در پیش بگیرید، به تدریج اندام شما پاكسازی می شود كه نه تنها تاثیری مثبت روی اندام، بلكه روی ذهن تان هم خواهد داشت.

این برنامه با تهیه كنندگی و اجرای محمد امرایی و نویسندگی علی بنه گزی و حضور كارشناسان وگزارشگران مختلف هر شب از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:30 تقدیم مخاطبان می شود

دسترسی سریع