ماشین صفر بده،خروس قندی بگیر در "شهر فرنگ"

یكی از مزیت‌های مهم خودرو صفر كیلومتر اطمینان خاطر از كاركرد صحیح خودرو و عدم تصادفی بودن آن می‌باشد و اصلی‌ترین دلیل انتخاب خرید خودرو كاركرده یا دست دوم قیمت اقتصادی این دسته از خودروها می‌باشد

1400/07/16
|
11:39

یكی از مزیت‌های مهم خودرو صفر كیلومتر اطمینان خاطر از كاركرد صحیح خودرو و عدم تصادفی بودن آن می‌باشد، شاید برای شما یا یكی از آشنایان شما اتفاق افتاده باشد كه پس از خرید خودرو كاركرده و بررسی آن توسط متخصص متوجه تصادفی بودن خودرو شده‌اند، مزیت خرید خودرو به صورت نو این است كه دیگر این مشكل پیش نخواهد آمد و یا در صورت وقوع چنین موردی می‌توان خودرو را مسترد كرده و از خودروساز شكایت نمود.

مورد بعدی كه می‌توان اشاره نمود راحتی خودرو می‌باشد، در خودرو نو تمامی قطعات استفاده شده نو می‌باشند و به همین دلیل از كیفیت بهتری نسبت به قطعات خودرو دست دوم یا كاركرده دارند، در خودروهای كاركرده برای رسیدن به این آرامش خاطر و رانندگی مطلوب باید هزینه‌های سنگینی اعم از هزینه‌های داخل كابین، كمك فنرها، جلوبندی، گیربكس و... نمود.

خودروهای صفر خریداری شده به طور معمول دارای گارانتی به مدت دو سال یا 40.000 كیلومتر می‌باشند، البته این گارانتی بستگی به شركت سازنده خودرو دارد و می‌تواند از این مدت بیشتر یا كمتر باشد، این مورد یكی از مزیت‌های اساسی خودرو صفر به حساب می‌آید.

در اكثر خودروهای تولیدی و یا مونتاژ شده در ایران بعد از تحویل خودرو ایرادات كوچك و بزرگی مشاهده می‌شود كه با استفاده از گارانتی می‌توان این ایرادات را به صورت رایگان تعمیر یا تعویض نمود، همچنین قابل ذكر است كه در خودروهای صفر كیلومتر سرویس اول كه معمولاً در 8.000 كیلومتر الی 10000 كیلومتر می‌باشد كه به‌صورت رایگان در نمایندگی انجام می‌پذیرد."شهر فرنگ" با پخش ترانه های نشاط آفرین به همراه آیتم های نمایشی كوتاه با بیان طنز به نقد مسایل سیاسی ، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی میپردازد. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه راهی آنتن صبا می شود.

شهر فرنگ در بخش نمایشی با بیان طنز به موضوع "مشكلات و نقص های خودروهای صفر "پرداخته است ،در ادامه شنونده این بخش باشید.

دسترسی سریع