چگونه استعداد همسر خود را شكوفا سازید در " شهر فرنگ"

همه ما در زندگی هدفی را جستجو می كنیم تا به شادی برسیم. خوشبختی شما بدست خود شماست. اگر جز این فكر كنید هرگز به خوشبختی نمی رسید.

1400/07/13
|
11:30

تعریف از همسر و قدردانی از او یكی از فوت های كوزه گری در ازدواج موفق است. خوب هیچ كس از تعریف و تمجید بدش نمی آید. توجه كنید، كافی است یك تعریف كوچك از همسرتان كنید و آنوقت ببینید همسرتان چقدر شاد و خوشحال می شود. عده ای در تعریف از همسر خود استاد هستند و عده ای هم نمی توانند از كلمات تعریف و تمجید درست استفاده كنند. این دسته افراد اعتقاد دارند كه عشق و علاقه باید در قلب زن و شوهر ها باشد. اما بدون دادن انرژی مثبت و ابراز عشق در كلام، هیچگاه نمی توان به آن رسید.


تعریف و توجه به همسردر دوران بارداری چگونه به همسرمان توجه كنیم؟
توجه به همسر پایه و اساس روابط زناشویی بوده و باعث دلبستگی بیشتر زوجین می شود. اگر زن و مرد محبت و توجه شان را در دلشان نگه دارند و آن را بروز ندهند یا اگر ندانند كه چطور باید به همسر محبت كرد زندگی شان چه ارزشی دارد؟

اصول و شرایط خاصی دارد. اول اینكه سعی كنید نكات مثبت همسرتان را در نظر بگیرید. پیدا كردن خوبی های همسر، مهارت خاص خودش را می خواهد. هر انسانی دارای نكات مثبتی است. پس سعی كنید برای تعریف كردن و شاد كردن همسرتان روی نكات زیر دقت كنید:

در تعریف و تمجید از نام كوچك همسرتان در كنار پسوند و پیشوند استفاده كنید. مردها از كلمه آقا خوششان می آید. خانم ها هم دوست دارند به آن ها بانو بگویند. كلماتی مثل عزیزم، گلم، مهربانم و عشقم و زندگیم بسیار كارگشاست.
"شهر فرنگ" با پخش ترانه های نشاط آفرین به همراه آیتم های نمایشی كوتاه با بیان طنز به نقد مسایل سیاسی ، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی میپردازد. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه راهی آنتن صبا می شود.

شهر فرنگ در بخش نمایشی با بیان طنز به موضوع "اهمیت توجه و تشویق همسران "پرداخته است ،در ادامه شنونده این بخش باشید.

دسترسی سریع